Apprecējusies Nacionālā teātra aktrise Agnese Cīrule

7 komentāri
Apprecējusies Nacionālā teātra aktrise Agnese Cīrule
DMITRIJS SUĻŽICS, F64

Precētu sievu pulkam šovasar atkal pievienojusies viena no Latvijas Nacionālā teātra spožākajām zvaigznēm – skaistā un talantīgā aktrise Agnese Cīrule.

Par 29 gadus vecās Agneses Cīrules otro vīru kļuvis teātra apvienība “Esarte” aktieris Matīss Budovskis. Jaunā sieva pēc kāzām pieņēmusi vīra uzvārdu un turpmāk godājama par Agnesi Budovsku.

Par iestūrēšanu laulības ostā jaunlaulātie savus atbalstītājus informēja sociālajos tīklos, kur publicēti skaisti foto no lielās dienas. Fani un draugi Agnesi un viņas vīru steiguši apsveikt un jaunajam pārim novēlēt laimi, skaistu un mīlestības pilnu kopceļu.

Apsveicēju vidū ir arī sabiedrībā zināmu ļaudis – aktrises Zane Daudziņa, Ieva Florence-Vīksne, Marija Bērziņa, modele Māra Sleja, aktieri Juris Hiršs un Tom J. Benedict, mūziķis Oskars Deigelis un citi.

Iepriekš Agnese bija precējusies ar Austri Cīruli, kura profesija saistās ar projektu vadīšanu pasākumu rīkošanā uzņēmumiem.

Latvijas Nacionālā teātra aktieru ansamblim Agnese pievienojās 2014. gadā. Vairākas reizes viņa tikusi nominēta “Spēlmaņu nakts” balvai. Balvu ieguvusi 2016. gadā nominācijā “Gada debija vai jaunais skatuves mākslinieks” par līgavas lomu Nacionālā teātra izrādē “Asins kāzas”.

7 komentāri