Aktrises Anete Krasovska un Ieva Florence pozē pilnīgi kailas

6 komentāri
Aktrises Anete Krasovska un Ieva Florence pozē pilnīgi kailas
Publicitātes foto

Plašākai sabiedrībai atrādīts juteklisks foto, kurā Dailes teātra aktrises Anete Krasovska un Ieva Florence pozē pilnīgi kailas. Fotogrāfija uzņemta teātra izrādes ”Kaisles vilciens” reklāmas vajadzībām.

Pikantajā plakātā skaistās aktrises Anete Krasovska un Ieva Florence piekritušas pozēt pilnīgi kailas. Krasovska ieņēmusi vietu uz krēsla, bet Florence sēž zemē. Abas aktrises savieno matu bize.

Šovasar Florence pievienojās to slaveno sieviešu pulciņam, kuras mākslas vārdā atkailinās. Viņas kailās krūtis varēja novērtēt Andreja Ēķa komēdijā ”Blēži”.

Izrāde ”Kaisles vilciens”, kas pirmizrādi piedzīvos 19. septembrī, būs jaunās sezonas pirmais iestudējums Dailes teātra Mazajā zālē.

Blanšai nav ne darba, ne iztikas līdzekļu, taču viņas bagātā fantāzija tiecas uz visu skaisto un izsmalcināto – pat ja tā būtu tikai nožēlojama imitācija. Savukārt Stenlijam ir vienkāršas intereses, un Blanšas sapņi viņu kaitina. Viņi ir divi pretstati, un konflikts starp viņiem ir neizbēgams un nežēlīgs.

Kad sentimentālai sapņainībai pretī stājas skarba brutalitāte, atliek izvēlēties – saņemt visu drosmi, lai skatītos acīs realitātei vai arī palikt savā sapņu pasaulē.

Tenesija Viljamsa luga, kas latviešu skatītājam pazīstama ar nosaukumu ”Ilgu tramvajs”, ir viens no pazīstamākajiem amerikāņu dramaturga darbiem un saņēmusi Pulicera prēmiju (1948).

Izrādes lomās iejutīsies Anete Krasovska (Blanša), Ieva Florence (Stella), Gints Grāvelis (Stenlijs Kovaļskis) un Kaspars Zāle (Mičs).

Izrādes vizuālo noformējumu veido režisors Regnārs Vaivars kopā ar scenogrāfu Tomu Grīnbergu, kostīmu māksliniece ir Madara Botmane, bet gaismu mākslinieks – Harijs Zālītis.
6 komentāri