Aktrises Agneses Zeltiņas 10 seksīgākie šīs vasaras foto

2 komentāri
Aktrises Agneses Zeltiņas 10 seksīgākie šīs vasaras foto
Instagram.com/actressagnesezeltina/

Četrdesmit sešus gadus vecā aktrise, rotu dizainere Agnese Zeltiņa vasaras sākumā izšķīrās no sava mīļotā vīrieša, uzņēmēja Rūdolfa Brēmaņa. Pēc šķiršanās aktrise bauda mieru, dabas skaistumu, ģimenes klātbūtni un neaizmirst par atbalstītājiem, kurus priecē publiskojot draiskus foto.

Aktrise devusies ceļojumā ar sešpadsmit gadus veco dēlu Robiju un ceļojuma laikā bauda saules un ūdens priekus, to visu iemūžinot fotogrāfijās. Vēlāk Agnese ar draiskām bildēm peldkostīmā iepriecināja savus atbalstītājus un izpelnījās komplimentus šmaugrā auguma dēļ.

Skaistules kājas nerotā celulīts un arī uz vēderiņa nav redzams ne grams liekā svara, ar ko nevar lepoties daudzas slavenības vecuma sievietes.

Agneses Zeltiņas dēls demonstrē “sešpaku”:

Kā jau sportiska persona Agnese šovasar pamēģināja daudzu slavenību jauno ūdens izklaidi, braukšanu ar SUP dēli, kur fotogrāfijās un video nodemonstrēja ne tikai savas supošanas prasmes, bet arī muskuļotās kājas.

Fotogrāfijās zvaigzne izskatās apmierināta ar dzīvi, laimīga un redzams, viņa ir tikusi pāri šķiršanās sāpēm un jau atkal iemantojusi mieru.

Aktrises vasara pagājusi pie ūdens, viņa gan sauļojusies, sportojusi, atpūtusies uz jahtas, peldējusies vai vienkārši pastaigājusies vasarīgās, plānās kleitiņas.

2 komentāri