Komentāri
Aktrise Šarlīze Terona pusotra gada laikā notievējusi par divdesmit diviem kilogramiem
SCANPIX/AP

Aktrise Šarlīze Terona vizuāli var sacensties ar vairākumu gados daudz jaunāku aktrišu. Četrdesmit divu gadu vecumā zvaigzne izskatās lieliski, viņa pusotra gada laikā zaudējusi divdesmit divus kilogramus un atguvusi ierasto formu. Teronas trenētais augums ir apskaušanas vērts!

Karjeras laikā slavenībai ir nācies gan pieņemties svarā, gan zaudēt svaru. Zvaigzne neatbalsta datorgrafiku un dažādus smagumus zem apģērba, kas liek izskatīties masīvākai. Šarlīze lomās vēlas patiesi iedzīvoties, tāpēc pakļauj savu ķermeni lielām izmaiņām. Bieži vien zvaigzne strauji pieņemas svarā vai ar milzīgu fizisko slodzi svaru īsā laika posmā zaudē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iegūstot atveidotajiem tēliem līdzvērtīgu veidolu, viņa labāk izprot savu lomu, problēmas un tas sniedz panākumus. Viņas fani ar nepacietīgu gaida ikvienu aktrises veikumu, parādoties kinoteātru ekrānos.

Pēc filmēšanās filmā ”Tully”, kur lomas dēļ nācās pieņemties svarā par divdesmit diviem kilogramiem, zvaigznei nācās veltīt pusotru gadu, lai atgrieztu savu ierasto, slaido formu. Aktīvi treniņi, pareizs uzturs palīdzēja izzust liekajiem kilogramiem.

Esot brīvas sievietes statusā, slavenība saņem pastiprinātu paparaci uzmanību, nu viņa var ar lepnumu vērot uzņemtās bildes, viņas augums atkal ir ideāls.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl