Aktrise Kristīne Belicka pievienojas ”Instagram” un izziņo savu šovu

1 komentārs
Aktrise Kristīne Belicka pievienojas ”Instagram” un izziņo savu šovu
PUBLICITĀTES FOTO

Jaunā gada iesākumā kuplajam foto un video koplietošanas vietnes “Instagram” lietotāju pulkam pievienojusies pašmāju tetovētākā aktrise Kristīne Belicka.

Ja līdz šim Kristīne Belicka vairāk izmantojusi tikai ”Facebook” profilu, tad šogad abas platformas būs tās, kas nošķirs aktrises privāto un profesionālo dzīvi.

”Es kādu laiku esmu bijusi nedaudz klusāka, nostāk no sabiedrības acīm. Tagad ir sācies jauns gads. Man kāds teica, ka aktīvāk jāpievēršas jaunajām tehnoloģijām, lūk, to arī pamazām sāku darīt. Lai nestāvētu uz vietas, ir jāiet uz priekšu,” pievienošanos populārajai vietnei pamato aktrise.

Kristīne “Instagram” pievienojusies ar lietotājvārdu “kr.belicka”.

Padoties sociālās saziņas tīkla “Instagram” vilinājumam bijis arī otrs, pat šķietami svarīgāks iemesls – Kristīnes Belickas jaunā iecere par personīgā šova veidošanu. Šovam izvēlēts arī gana ”daudzpusīgs” nosaukums – ”Tintee”.

”Esmu nolēmusi, to, kas man ir zem/aiz ādas, padarīt par aizraujošu stāstu un dzīvesveidu!” saka Kristīne, kura ir šī brīža tetovētākā Latvijas aktrise un neslēpj savu apgleznoto ķermeni nedz bildēs, nedz uz skatuves.

Šovs ”Tintee” lielākoties būs tieši par tetovējumiem, to kultūru dažādās šķautnēs. Tajā tiks stāstīts un rādīts tas, ko līdz šim vēl cilvēki nebūs redzējuši un dzirdējuši. Šovs solās būt atšķirīgs no līdz šim redzētā.

”Tās nebūs sacensības par kādu balvu vai kā tamlīdzīgi. Tas būs savā ziņā dokumentāls sēriju cikls par un ap dažādām ”Tintee” tēmām.

Ne visiem gan vārds ”tintē” sasaucas ar tetovējumiem un tinti zem ādas. Daudziem šis vārds apzīmē arī šī brīža emocionālo stāvokli, notikumu vai sekas.

Intrigai varu pateikt, šovā būs arī pikanti momenti, kas liks acīm ieplesties un spalvām sacelties, bet par to kaut kad vēlāk,” projekta ieceri atklāj Belicka.

Šova veidotāji atklāj, ka jau pavisam drīz tiks sākts meklēt cilvēkus, kuri ļoti vēlas iemūžināt savā ādā sen kārotu tetovējumu, bet kaut kāda iemesla dēļ to vēl nav izdarījuši.

”Šis nebūs ”Copy Paste” variants no kāda ārzemēs noskatīta šova par tetovējumiem, tas būs jauns izaicinājums gan skatītājiem, gan arī pašiem šova veidotājiem. Sērijas, podkāsts un vlogs, kas būs skatāms ”YouTube” un citos plašsaziņas kanālos.

Patlaban tiek strādāts pie scenārija, noris producēšanas un tehniskie sagatavošanās darbi. Vēl skatāmies interesantas vietas, kurās filmēt šo sēriju ciklu, uzrunājam cilvēkus, kurus vēlamies redzēt šajā projektā, un sponsorus. Vēlamies, lai šis projekts krasi atšķirtos no visiem līdz šim redzētajiem,” tā šova veidotāji.

Plānots, ka pirmā pilnā šova sērija plašākai sabiedrībai varētu būt skatāma martā. Promo un dažādi citi materiāli parādīsies ik pa laikam, tiem varēs sekot šova vadītājas Kristīnes ”Instagram” profilā, kā arī ”Tintee” šova profilā @show_tintee.