Aktrise Ieva Aleksandrova-Eklone pludmalē gozējas bikini

2 komentāri
Aktrise Ieva Aleksandrova-Eklone pludmalē gozējas bikini
FACEBOOK

Vasara ir atvaļinājumu laiks, daudzi izvēlas atpūsties tepat Latvijā, bet daudzi dodas ārzemju ceļojumos. Aktrise, jāšanas instruktore Ieva Aleksandrova-Eklone atvaļinājumu baudījusi Turcijas pilsētā Alānijā.

Ieva Alānijā viesojusies arī pirms piecpadsmit gadiem un sociālajos tīklos paziņo, ka šo gadu laikā gandrīz nekas nav mainījies.

Daiļās aktrises Ievas Aleksandrovas-Eklones skaistuma noslēpumi

Aktrise Ieva Aleksandrova-Eklone kā fūrija auļo zirga mugurā un šauj bultas

Bet, ja ir izmaiņas, tad tikai uz labo pusi – izbūvēta fantastiski skaista promenāde gar jūru, kura skaistumā neatpaliek no Kannām vai Nicas, gaisa trošu vagoniņi uzved augšup uz 15. gadsimta cietoksni, kam pateicoties atdzīvojies ciemats kalna virsotnē.

Pilsēta tīra, atkritumu urnas šķirotajiem atkritumiem pieejamas, vai uz katra stūra un regulāri tiek tīrītas, jūra ar kristāldzidru un siltu ūdeni.

”Jūra, sajutos kā bērnībā Gagrā pie Melnās jūras. Kā izskatās laime? Manuprāt, kaut kā tā. Brīvdienas,” ceļojuma fotogrāfijas komentē Ieva.

Atvaļinājuma laikā Ieva publisko pāris fotogrāfijas, lielāku ”patīk” un komentāru skaistu izpelnas fotogrāfija, kurā aktrise redzama, tērpusies bikini.

Peldkostīmā skaistā aktrise sēž siltajā jūrā un spēlējas ar ūdeni, bet viņai aiz muguras jau novērojams paliels vilnis.

Atrašanās ūdenī aktrisē rada prieku, un viņa smejas, tādā veidā, piešķirot fotogrāfijai, nebēdnības devu.

2 komentāri