Aktrise Dārta Daneviča jau divus mēnešus aizrāvusies ar pārtraukto badošanos

Aktrise Dārta Daneviča saskārusies ar aktieru dzīvesveida ēnas pusi – nespēju ievērot normālu ēšanas režīmu. Tas radīja bezmiegu un veselības problēmas. Dārta atradusi risinājumu pārtrauktās badošanās jeb pārtrauktā gavēņa veidā.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • janis
 • neDārta
 • Kate

  Kate

  Skumji gan redzēt, ka šeit ir cilvēki, kuri nesaprot ko šāda tipa diēta nozīmē, bet tas neattur no negatīviem komentāriem un nosodīšanas. Šī diēta nozīmē tieši to- 16h netiek ēsts, bet to 8h laikā tiek uzņemts tieši tik daudz kalorijas cik katra organismam nepieciešams. Kas nozīmē, ka organisms nav badā, vienkārši laika periods starp pēdējo un pirmo maltīti ir lielāks, tas arī viss.
  Un tulkot šo diētu kā “badošanos” arī ir diez gan briesmīgi un atstāj ļoti negatīvi priekštatu.
 • Diduu

  Diduu

  Tā jau kārna.... skata nekāda - kā pakaramais un vēl viņai svars jānomet.... kas par asēstīnu ar to tievēšanu ???!!!
 • Kristīna

  Kristīna

  sieviešu organismi jau fizioloģiski ik mēnesi attīrās menstruāciju laikā,un jaunas sievietes badojoties,gavējot var iedzīvoties anēmijā .Tas ir bīstami,var samazināt uztura devu bet ne badoties.
  Reiboņi ,nespēks neliks sevi gaidīt.
 • .

  .

  Nekas labs tas nevar būt. Organisms padomās, ka badā un sāks uzkrāt rezerves. Pēc tam sāksies vitamīnu un uzturvielu trūkums un vājums. Bet visvairāk brīnos, kā var izturēt ar bukršķošu kuņģi tik ilgi. :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!