Aktrise Dārta Daneviča jau divus mēnešus aizrāvusies ar pārtraukto badošanos

6 komentāri
Aktrise Dārta Daneviča jau divus mēnešus aizrāvusies ar pārtraukto badošanos
INSTAGRAM

Aktrise Dārta Daneviča saskārusies ar aktieru dzīvesveida ēnas pusi – nespēju ievērot normālu ēšanas režīmu. Tas radīja bezmiegu un veselības problēmas. Dārta atradusi risinājumu pārtrauktās badošanās jeb pārtrauktā gavēņa veidā.

Ar sociālā tīkla ”Instagram” palīdzību Dārta paziņojusi, ka pirms diviem mēnešiem uzsākusi pārtraukto gavēšanu – proporcijā 16:8.

Foto: aktieru pāris Dārta Daneviča un Niklāvs Kurpnieks publisko romantisku foto

Pārtrauktā gavēšana saukta arī par pārtraukto badošanos, ir metode, kurā starp pirmo un pēdējo ēdienreizi jāietur 16 stundu ilgs pārtraukums. Tā palīdzot ķermenim atbrīvoties no liekā svara, veicinot atjaunošanās procesus un vairojot enerģiju.

Diētas iespaidā īpašu uzmanību māksliniece pievērš brokastīm, jo pēc sešpadsmit stundu badošanās, brokastis ir kā mazie rīta svētki.

Aktrise neslēpj, ka iemesls uzsākt diētu bija darba režīms un tā izraisītās kuņģa problēmas. Izrādes beidzas ap desmitiem vakarā, tātad vakariņas tika ēstas ap vienpadsmitiem, nemaz nerunājot vēl par našķiem.

Foto: aktieru pāris Dārta Daneviča un Niklāvs Kurpnieks izbaudījuši īpaši romantisku randiņu

Kā lielākos ieguvumus slavenība nosauc sakārtotu ēšanas režīmu, atrisinātas kuņģa un miega problēmas un zaudētus divus kilogramus. Dārta ”atmetusi” arī saldumu ēšanu.

Skaistule nenoliedz, ka sākumā bijis grūti, viņa uzreiz sev aizliegusi šmaukšanos, un pēc 10-14 dienām ķermenis jau pieradis un badošanās laikā neprasījis ēst.

Aktrise aicina atcerēties, ja mērķis ir nomest svaru, tad laika ierobežojums un neveselīga ēdiena ēšana neko neatrisinās.

Dārtas pašmērķis nav būt apdalītai un aizliegt sev to, ko viņa vēlas. Mērķis ir būt veselai. Kā pierādījumu zvaigzne neslēpj, ka viņas našķu plauktā atrodas gan augļi, gan torte ”Cielaviņa”.

Jaunā aktrises apņemšanās ir reizi mēnesī ievērot divdesmit četru stundu badošanos. Viena šāda reize jau sievietei ir aiz muguras.