Agnese Zeltiņa skaidro, kāpēc šogad savu mājvietu nerotā ar eglīti

4 komentāri
Agnese Zeltiņa skaidro, kāpēc šogad savu mājvietu nerotā ar eglīti
INSTAGRAM

Aktrise, rotu meistare Agnese Zeltiņa šogad Ziemassvētkus un Jauno gadu svin bez greznas eglītes. Agnese skaidro, kāpēc kopā ar dēlu Robiju izlēmuši nedekorēt māju ar svētkiem tik raksturīgo egli.

”Mūsmājās šogad nav un nebūs eglītes. Tādu lēmumu pieņēmām abi ar dēlu. Ir sveces un daudz citu lietu, ar ko mājās var radīt īpašo noskaņu,” sociālajā tīklā ”Instagram” raksta Agnese.

Gleznaini foto: Agnese Zeltiņa bauda atpūtu savas bērnības pilsētā Alūksnē

Foto: daiļā Agnese Zeltiņa turpina apburt ar jauno matu griezumu

Par svētku noskaņu palīdz rūpēties sveces, gaismiņas, skaistie adventes vainagi, kā arī mandarīni ar zaļajām lapiņām un neskaitāmi podiņi ar Ziemassvētku zvaigznēm.

Jau gadiem Agnese cenšas iegādāties eglītes podiņos, lai pēc tam tās pārstādītu mežā. Pagājušajā gadā viņa izdomājusi, ka savu eglīti varētu nevis vest uz mežu, bet priecāties par to mājās, laistīt, kopt, lai tā ģimeni priecē arī šogad.

”Vai nu es ko darīju nepareizi, vai eglītei podā nepatika kārtējā pārvākšanās, tā braši turējās līdz novembra beigām. Tad tā kļuva blāva, pelēka, un mums nācās šķirties. Es zinu cilvēkus, kas neakceptē grieztus ziedus. Savukārt man nepatīk mākslīgas eglītes,” tā Agnese.

Zinot, ka šogad Ziemassvētki būs citādāki, aktrise pasūtīja lielu, staltu egli savai studijai, par kuru priecāsies vēl visu janvāri un izlēma par labu eglītes saudzēšanai – nedekorējot māju.

”Man kļūst ļoti bēdīgi kad pēc svētkiem redzu izmantotās un izmestās eglītes visos pagalmos un pie visām atkritumu tvertnēm. Tāpēc šogad es priecājos no attāluma, par katru, ko ieraugu,” turpina stāstīt Agnese.

Rotu meistare nedomā, ka dažu dienu prieka dēļ ir jāizcērt veseli meži.

Vai tu vari iedomāties savus svētkus bez eglītes?