Agnese Zeltiņa skaidro, kā saglabāt sievišķību jebkurā vecumā

5 komentāri
Agnese Zeltiņa skaidro, kā saglabāt sievišķību jebkurā vecumā
INSTAGRAM

Aktrise un rotu dizainere Agnese Zeltiņa allaž izcēlusies ar nevainojamu stila izjūtu un sievišķīgumu, un šonedēļ šarmantā skatuves māksliniece atklājusi savu sievišķības noslēpumu.

Kā vietnē ”Intstagram” uzsver Agnese, katrai sievietei, visdrīzāk, jēdziens ”sievišķība” nozīmē ko citu.

”Vienai – augstus papēžus, īsu kleitu, garus matus. Kādai citai – maigu balsi, nevarību, mīļu dudināšanu un nevainīgu koķetēšanu. Varu runāt tikai un vienīgi par sevi, un man liekas, ka sievišķības kvintesence slēpjas visā tajā, kas mūs atšķir no pretējā dzimuma.

Ja runājam par ārējām izpausmēm, tad man sievišķīgi vienmēr nozīmē būt sakoptai. Liels paldies manai mammai! Tas ir prioritāte jebkurā vecumā. Un neattiecas tikai uz izskatu, bet arī uz to kas notiek iekšpusē un ap pašu sievieti. Ko mēs izstarojam un kādu enerģiju raidām pasaulei. Tā ir mūsu katras sievišķīgā atbildība,” klāsta 47 gadus vecā Zeltiņa.

Agnese Zeltiņa valdzina ar juteklisku sievišķību

Kā viņa norāda, ikdienas steiga daiļā dzimuma pārstāves bieži aizved prom no sievišķīguma, bet… ”Man ļoti patīk būt sievietei.

Sevi kā sievieti es laikam pirmoreiz apzinājos 7. klasē, kad mana ”pirmā mīlestība” – zēns no 8.a – man pateica, ka esmu skaista.

Gadiem ejot, jau nekas būtiski nemainās – mēs esam meitenes, pusaudzes, jaunas sievietes, pieaugušas sievietes un tad, kā mēdzu mīļi jokot, vecas meitenes. Bet īstas sievietes mēs varam būt no pirmā līdz pēdējam elpas vilcienam.

Pievilcīgas, skaistas, iekārojamas. Tam vajadzīgs tikai viens – turēt tīru savu sievišķo enerģiju. Katrai no mums noteikti ir savas metodes un dažādos sievietes dzīves laikaposmos tās noteikti atšķiras, bet vienu es sev katru dienu atgādinu – es esmu sev vislabākā. Ar savām kļūdām, neveiksmēm, taču nebeidzamu vēlmi ticēt labajam, skaistajam pasaulē un cilvēkos un pirmkārt jau pašai sev,” tā Agnese Zeltiņa.

Īsā laikā aktrises publicētais ieraksts izpelnījies simtiem sarkano sirsniņu jeb “patīk”, kas kārtējo reizi apliecina – šī tēma ir aktuāla daudzām sievietēm.