Foto: Agnese Zeltiņa nosvin sava rotaslietu zīmola piecu gadu jubileju

1 komentārs
Foto: Agnese Zeltiņa nosvin sava rotaslietu zīmola piecu gadu jubileju
OKSANA DŽADANA/F64

5. decembrī aktrisei, rotu dizainerei Agnesei Zeltiņai bija liela svētku diena. Skaistule svinēja zīmola ”Soulstones by Agnese Zeltiņa” piecu gadu jubileju, kā arī jauna veikala atklāšanu. Veikala atklāšanā aktrise ziedēja kā roze.

Gadu laikā aktrises uzņēmums aug un attīstās, tas radīja jautājumu par paplašināšanos un jauna veikala atklāšanu.

Šo piecu gadu laikā Agneses radītais zīmols spēj piedāvāt jaunākās tendences no Itālijas un visas pasaules, adaptējot un padarot tās pieejamas Latvijas sievietēm.

Zeltiņas radītās rotas savā ikdienas bižutērijas sortimentā iekļāvušas daudzas vietējā mēroga slavenības.

”Rotaslietu galvenais uzdevums ir atspoguļot sievietes personību, tās iezīmes un papildināt koptēlu. Rotaslietas to lieliski spēj izdarīt,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Agnese.

Lai radītu jaunas rotaslietas, Agnese iedvesmu smeļas Itālijā, skaistajos akmeņos, kurus katru reizi atklāj no jauna. Akmeņu skaistums sajūsmina rotu dizaineri un iedvesmo.

”Beidzot man ir lielizmēra galds, kur varu skicēt un veidot jaunās kolekcijas. Manām darbiniecēm ir ērtas un komfortablas darba vietas, savukārt mūsu klientiem varam vienlaicīgi piedāvāt iepazīties ar visām studijā un mūsu mājaslapā pieejamajām rotām.” atklāj Agnese Zeltiņa.

Veikala atklāšanas svētkos Agnese un viņas darbinieces viesus gaidīja tērpušās sarkanas krāsas apģērbā.

Darbiniecēm mugurā bija vienādas kleitiņas, bet pasākuma vaininiece priekšroku deva sarkanam bikškostīmam.

Atklāšanas svētkos aktrisi sveikt svētkos ieradās veikala VIP klienti, kuri novērtēja ne tikai jaunās telpas, bet arī dažādās rotaslietu kolekcijas.

Viesi baudīja šampanieti priecājās par rotām un nodevās saviesīgām sarunām ar Agnesi un dāvāja pasākuma vaininiecei ziedus, kā nekā sievieti nekas neizdaiļo tik ļoti kā rotaslietas un ziedi.

Doties uz filmu sadaļu

TOP komentāri

  • mazā.
    +1 +1 0

    mazā.

    Viņa to muti var aiztaisīt , kad pozē ? Izskatās ,ka kaut kas sašpricēts :D .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl