44 gadu vecumā miris ”Glābējzvana” Skrīčs – aktieris Dastins Daimonds

44 gadu vecumā miris ”Glābējzvana” Skrīčs – aktieris Dastins Daimonds
AP/ZP/SCANPIX

Janvāra sākumā pasauli pāršalca ziņa, ka aktierim Dastinam Daimondam, kurš deviņdesmitajos gados izpelnījās milzu popularitāti, atveidojot jautrīša Skrīča lomu kulta seriālā ”Glābējzvans”, atklāts vēzis ceturtajā stadijā. Aktieris diemžēl cīņu neizturējis – aktiera pārstāvis Rodžers Pols apstiprina, ka mākslinieks devies mūžībā.

Pagājušomēnes aktierim diagnosticēts vēzis ceturtajā stadijā, un visu šo laiku viņš atradies slimnīcā Floridā, kur viņam veikta ķīmijterapija. Aktiera aģents nupat apstiprinājis medijiem, ka Dastins miris.

Mākslinieks devies mūžībā pirmdienas rītā, nāves brīdī viņam blakus bijusi draudzene.

“Dastins necieta. Viņam nebija jāguļ, mokoties sāpēs. Par to varam būt pateicīgi,” paziņojumā teic aģents Rodžers Pols.

Kā iepriekš ārzemju medijiem atklājuši Dastina pārstāvji, aktiera medicīniskās problēmas sākās ar ”milzīgu kamolu uz kakla”.

Dastins Daimonds popularitāti iemantoja kā Skrīča lomas atveidotājs populārajā jauniešu seriālā ”Glābējzvans”, taču tā turpinājumā, kas tapa pērn un kurā piedalījās vairāki iemīļoti aktieri no oriģinālā seriāla, Daimonds nefilmējās.

Kā tika skaidrots, Skrīčs ar savu robotu Kevinu mitinās ”starptautiskajā kosmosa stacijā”. Vēlāk Daimonda komanda apstiprināja medijiem, ka aktierim bijušas pārrunas par viņa filmēšanos turpinājuma otrajā sezonā.

Savās sērās par kolēģa nāvi sociālajos tīklos dalījušies arī Dastina kolēģi no ”Glābējzvana”, kā arī neskaitāmi ”Glābējzvana” fani.

Dastins ieies šovbiznesa vēsturē kā deviņdesmito gadu tīņu iemīļotā tēla – Skrīča iemiesotājs. Arī dzīvē aktieris bijis jautrītis.

”Dastins bija humora pilns un dvēselisks cilvēks, kura lielākā dzīves kaislība bija likt citiem smieties,” teikts viņa pārstāvja paziņojumā presei. ”Viņam piemita īpašas spējas sajust citu emocijas.”