10 Dārtas Danevičas romantiskākie foto ar mīļoto vīrieti

4 komentāri
10 Dārtas Danevičas romantiskākie foto ar mīļoto vīrieti
instagram.com/niklavs_/

Abu starpā izveidojušos dienesta romānu pērnvasar vairs neslēpa Dailes teātra aktieri un pašmāju seriālu zvaigznes Dārta Daneviča un Niklāvs Kurpnieks. Skaistais pāris savā privātajā dzīvē ļauj ielūkoties arī atbalstītājiem, sociālajos tīklos daloties ar romantiskiem kadriem.

Kā savulaik intervijā Skaties.lv atzina Daneviča, būt uz skatuves vai tēlot seriālā kopā ar dzīves draugu Niklāvu Kurpnieku viņai rada īpašu baudījumu.

”Es darbā tieši ļoti meklēju šo saskarsmes iespēju. Strādāt kopā ar sev tuvu cilvēku man sagādā patiesu prieku,” akcentēja aktrise.

Abi plecu pie pleca ne reizi vien bijuši uz teātra skatuves. ”Tas, manuprāt, bijis veiksmīgi. Man tas ir patīkami, interesanti un labs izaicinājums. Man šķiet, profesionāliem cilvēkiem tas nekādā veidā nav traucēklis,” norāda Daneviča.

Savas mīlestības pilnās attiecības aktieru pāris nekautrējas izrādīt arī plašāk, publicējot romantiskas fotogrāfijas sociālajos tīklos. Skaistie kadri, kuros pāris redzams divvientulībā vai kopā ar ģimenes mīluļiem suņiem, iemanto nedalītu atbalstītāju sajūsmu un atzinību.

23.06.2018.

A post shared by Niklavs Kurpnieks (@niklavs_) on

4 komentāri