Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 19. aprīlis

Vēsma, Fanija

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Meklēsi iespēju realizēties kādā samērā riskantā spēlītē ar diezgan grūti prognozējamām sekām. Piedzīvosi situācijas, kuras pārbaudīs tavas un partneru sadarbības dzīvotspēju. Nenogalini laika pārbaudi izturējušas iestrādes spontānu nesaskaņu vārdā.

Horoskops vērsim

Ļoti rūpīgi attiecies pret likumu uzraugiem un sargiem, jo viņu spēkos būs ietekmēt tavas finanses dāsni dalot soda kvītis. Bet uz tavu privāto attiecību robežas parādīsies nelabvēļi, kuri var aizdedzināt kūlu.

Horoskops dvīņiem

Dzīvesbiedru rīcība vai piezīmes liks tev sapurināties, saņemties un paveikt ilgi atliktos darbus. Gribēsi paveikt pat vairāk, nekā no tevis prasīs. Neatklāj savu rīcības plānu, kamēr neesi pārliecināts par tā absolūtu izdošanos.

Horoskops vēzim

Personīgo attiecību lauciņā sāks spraukties mīlestības ziedu pumpuri. Uzradīsies arī labvēļi vai nelabvēļi un šo jūtu dobīti gribēs parušināt. Pievērsties sevis iepriecināšanai, sava vizuāla tēla paspilgtināšanai.

Horoskops lauvai

Tas, kas nebūs tavas uzmanības vērts, beigās var izrādīties īsta dārgumu krātuve. Tāpēc turi visas savas maņas modras, lai nepalaistu garām un paspētu uz zelta oliņu sadalīšanas pasākumu.

Horoskops jaunavai

Šodien no citas perspektīvas spēsi paraudzīties uz vecām problēmām un pārstāsi vainot sevi. Spēka būs pietiekoši, lai pārliecinātu savus radus un kaimiņus, kā arī saviem mīļajiem atradīsi pareizos vārdus.

Horoskops svariem

Dzīvesbiedri vai romantiskie partneri tevi mēģinās noņemt no trases, ja būsi pārvērtējis savus spēkus un atļāvies pārkāpt gavēņa uzliktos ierobežojumus. Tāpēc iesaisties tikai tādos pasākumos, kur esi nemaldīgi pārliecināts par uzdzīvi normas robežās.

Horoskops skorpionam

Šodien pirms saules vai pēc saules vakarā jāiet uz upi mazgāties tekošā ūdenī - tad izzudīs visas kaites. Lielās piektdienas spēcinošās enerģijas tevi mudinās pievērsties sevis iepriecināšanai un pavasara akcentu piešķiršanai savam vizuālajam tēlam.

Horoskops strēlniekam

Par katru cenu neturies pie konservatīvām un tradicionālām vērtībām. Tieši progresīvais, neparastais un ekstravagantais ļaus tev izcelties uz kopējā fona un pavērs jaunas iespējas dzīvē.

Horoskops mežāzim

Citu cilvēku neatkarīgā rīcība, kas neatbilst taviem priekšstatiem par lietu kārtību, var aizvainot tavas jūtas un pašcieņu. Uzņemies šo papildus slodzi no brīvas gribas un ar prieku. Rezultāts būs gan materiāls, gan morāls gandarījums.

Horoskops ūdensvīram

Iespējams piedzīvosi vilšanos savos dzīvesbiedros vai domubiedros, bet pats arī esi vainojams notiekošajā. Pārliec akcentus un visas lietas nostāsies savās vietās. Vajadzētu parūpēties par sava ķermeņa skaistumu un labsajūtu.

Horoskops zivīm

Dienas gaitā var pieaugt spriedze attiecībās ar citiem cilvēkiem, kas konstruktīvas sarunas un darbības var ievirzīt galīgi neprognozējamā gultnē. Noskaņojies izaicinājumiem un pārsteigumiem!

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Aktieri

Foto: pirmizrādi piedzīvojusi jauna latviešu filma "Blakus"

Foto: pirmizrādi piedzīvojusi jauna latviešu filma "Blakus"

Ceturtdienas, 28. februāra, vakarā ar īpašu seansu kinoteātrī ”Kino Citadele” tika nosvinēta Alises Zariņas pilnmetrāžas debijas filmas ”Blakus” pirmizrāde. Pasākumā pulcējās filmas radošā komanda, kino jomas ļaudis un lūgtie viesi.

Glamūrs un spozme: “Oskaru” ceremonijas košākie tērpi

Glamūrs un spozme: “Oskaru” ceremonijas košākie tērpi

Naktī uz pirmdienu. 25. februāri, Holivudā norisinājās viens no nozīmīgākajiem notikumiem kino industrijā – Amerikas Kinoakadēmijas balvu “Oskars” ceremonija. Ierasti par apspriestu tematu kļūst ne vien balvu sadalījums, bet arī pasākuma viesu stils.

Foto: “Oskaru” ballītes piedauzīgākais tērps

Foto: “Oskaru” ballītes piedauzīgākais tērps 3

Naktī no svētdienas uz pirmdienu Holivudā 91. reizi tika pasniegtas ASV Kinoakadēmijas balvas ”Oskars”. Ceremonijai sekoja vērienīga ballīte, kas kuplā skaitā pulcēja ievērojamākos šovbiznesa spīdekļus.

Daiļās aktrises Ievas Aleksandrovas-Eklones skaistuma noslēpumi

Daiļās aktrises Ievas Aleksandrovas-Eklones skaistuma noslēpumi 1

Aktrise Ieva Aleksandrova-Eklone pasākumos pārsteidz kolēģus ar pārdomātiem tēliem, skaistu grimu uz frizūru. Izrādās, aktrise pati apgūst dažādas skaistumkopšanas lietas un ļoti seko līdzi tam, kādu kosmētiku lieto. Ieva atklāj savus skaistuma noslēpumus.

Unikāli kadri: jaunās komēdijas “Klases salidojums” aktieri skolas gados

Unikāli kadri: jaunās komēdijas “Klases salidojums” aktieri skolas gados 1

Latvijā kinoteātros jau otro nedēļu tiek izrādīts filmu “Svingeri” un “Blēži” režisora Andreja Ēķa un viņa radošās komandas jaunākais veikums – komēdija ”Klases salidojums”, kurā galvenajās lomās iejutušies iemīļoti latviešu aktieri. Atceroties savu skolas laiku un piedzīvojumus, vairākas filmas zvaigznes padalījušās ar savām jaunības dienu fotogrāfijām.

Reportāža no Valmieras teātra: būdīgi vīri sargā Liktenīgo un visas Lienes no iespējamā Kiviča uzbrukuma

Reportāža no Valmieras teātra: būdīgi vīri sargā Liktenīgo un visas Lienes no iespējamā Kiviča uzbrukuma 70

Pirms dažām dienām mūziķis Andris Kivičs publiskoja draudīgu vēstījumu savas mīļotās nelabvēļiem, solot ”pēkšņi, ne no kurienes izkauties Valmieras teātrī”. Aktieris Pauls Iklāvs, kurš savā alter ego kā Liktenīgais arī izpelnījās piekaušanas draudus, no Valmieras teātra ziņo, ka visi kultūras mīļi, īpaši Lienes, ir drošībā.

Saderinājusies skaistā aktrise Ieva Florence

Saderinājusies skaistā aktrise Ieva Florence 7

Skaistu notikumu privātajā dzīvo piedzīvojusi Dailes teātra aktrise, filmu un seriālu zvaigzne Ieva Florence. Apburošā aktrise saderinājusies ar mīļoto vīrieti aktieri Oskaru Vīksni.

Foto: skaistā Ieva Florence ar mīļoto Oskaru bauda romantisku atpūtu Jūrmalā

Foto: skaistā Ieva Florence ar mīļoto Oskaru bauda romantisku atpūtu Jūrmalā 2

Seriālu un filmu zvaigznei, Dailes teātra aktrisei Ievai Florencei laiks pirms komēdijas ”Jaungada taksometrs” pirmizrādes ir visai saspringts. Par spīti aizņemtībai, talantīgā pašmāju skatuves māksliniece novembra sākumā izbrīvējusi dienu, lai nesteidzīgi baudītu romantisku divvientulību Jūrmalā kopā ar draugu, aktieri Oskaru Vīksni.