Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 11. decembris

Voldemārs, Valdemārs, Valdis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Mācies sadarboties ar dažādu rangu un amatu cilvēkiem. Šodien visu atbildību un darba apjomu nekrauj savos plecos, bet centies sadalīt pienākumus un pārgrupēt atbildības.

Horoskops vērsim

Lai šodien kaut ko ievērojamu sasniegtu un panāktu vēlamo rezultātu, tev jāspēj pavērot notiekošo kā arī paskatīties uz sevi esošās situācijas kontekstā. Ja nevari izpaust šīs kvalitātes, tad izvēlies godīgu un tiešu valodu.

Horoskops dvīņiem

Piemērota diena, lai nodarbotos ar sevis slavināšanu un savu preču vai pakalpojumu mārketingu. Šajās tirgus aktivitātēs iesaisti arī savus draugus, jo viņu idejas var izrādīties īpaši oriģinālas un neatvairāmas.

Horoskops vēzim

Profesionālo problēmu risināšanā ir jāiegulda visi tavi dzīvības spēki. Tomēr šīs pūles nebūs veltīgas, jo saņemsi nepārprotamas norādes par izcili paveikto darbu un arī maciņam būs dzīvības un prieka aura.

Horoskops lauvai

Dinamiskā notikumu attīstība tevī iedegs sacensības dzirksti un būsi laimīgs, ja sāksies intuitīvā spēle. Panākumus ietekmēs tava inteliģence un māka uztaustīt neordinārus pavedienus un ceļus.

Horoskops jaunavai

Šodien tevi var piemeklēt sevis noniecināšanas lēkmes, tāpēc profilaktiskos nolūkos sagatavo sev uzslavu sarakstu, kas vismaz nedaudz tevi organizēs un turēs ierindā. Dienu nobeidz, uzsitot sev uz pleca un uzsaucot karstvīna glāzi.

Horoskops svariem

Šodienas dabas dāvāto lādiņu šauj uz visām pusēm. Šodien vari izpausties gan fiziski, gan mentāli, gan mākslās, gan eksaktajās sfērās. Arī pārgalvīgākie soļi ir jāsper ar pienācīgu atbildības un pienākuma sajūtu.

Horoskops skorpionam

Šodien nedrīksti ļauties inertumam un sevis žēlošanai. Nesēdi rokas salicis, bet uzvelc mici un siltos dūraiņus un ķeries klāt tām lietām, par kurām īpašu interesi izrāda tavi kolēģi vai konkurenti.

Horoskops strēlniekam

Ja izmantosi vislabākās no savu īpašību klāsta, vari tikt pie vakantas un daudzsološas biznesa nišiņas. Lēmumus pieņem nekavējoties un rīkojies intuitīvi. Pirms piparkūka rokā, nevienam nestāsti, ka dosies uz veikalu.

Horoskops mežāzim

Tev šodien ļoti jāpadomā pirms kādam klāstīsi savus nākotnes plānus vai dalīsies ar rīcības taktiku attiecībā uz kādu svarīgu savas dzīves darījumu. Attiecībās šodien valdīs mērenība visās tās labajās izpausmēs.

Horoskops ūdensvīram

Tev šodien izdosies visas norunas un piepildīties visi nodomi. Iemācies paņemt dāvanas ar pienācīgu stāju. Darba jomā nāksies gan riskēt, gan būt gatavam saskatīt savas kļūdas un to radītās sekas.

Horoskops zivīm

Šodien neielaidies nesaprātīgos darījumos vai dari to tikai ar kāda atbalstu. Viens nebūsi cīnītājs. Pat ja šķiet, ka sagaidāma izdošanās, ļoti nopietni apsver visus drošības pasākumus un rezerves variantus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Aktieri

Foto: skaistā Ieva Florence ar mīļoto Oskaru bauda romantisku atpūtu Jūrmalā

Foto: skaistā Ieva Florence ar mīļoto Oskaru bauda romantisku atpūtu Jūrmalā 2

Seriālu un filmu zvaigznei, Dailes teātra aktrisei Ievai Florencei laiks pirms komēdijas ”Jaungada taksometrs” pirmizrādes ir visai saspringts. Par spīti aizņemtībai, talantīgā pašmāju skatuves māksliniece novembra sākumā izbrīvējusi dienu, lai nesteidzīgi baudītu romantisku divvientulību Jūrmalā kopā ar draugu, aktieri Oskaru Vīksni.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Agnese Zeltiņa žilbina ar izteiksmīgu dekoltē

Agnese Zeltiņa žilbina ar izteiksmīgu dekoltē 3

Šonedēļ Latviju lutina skaista atvasara, un silto un vasarīgo laiku lieliski izmantojusi aktrise un rotu māksliniece Agnese Zeltiņa. Viņa saviem atbalstītājiem sarūpējusi īstu saldo ēdienu.

Tautā iemīļotajam aktierim Uldis Dumpim – 75

Tautā iemīļotajam aktierim Uldis Dumpim – 75 2

3. oktobrī 75 gadu jubileju svin populārais un tautā iemīļotais teātra un kino aktieris Uldis Dumpis. Daudziem TV skatītājiem viņš palicis atmiņā ar lomu leģendārajā seriālā ”UgunsGrēks”.

Dārta Daneviča pārsteidz ar jaunu matu griezumu

Dārta Daneviča pārsteidz ar jaunu matu griezumu 6

Rudenī košas pārmaiņas piedzīvo ne tikai daba, bet arī daudzu dāmu izskats. Dailes teātra aktrise un seriālu zvaigzne Dārta Daneviča krāsaināko gadalaiku nolēmusi sagaidīt ar jaunu matu griezumu.

Skaistā Kristīne Belicka jau gatavojas kāzām

Skaistā Kristīne Belicka jau gatavojas kāzām 4

Priecīgus jaunumus draugiem un faniem sarūpējusi Dailes teātra aktrise un komēdijas ”Svingeri” zvaigzne Kristīne Belicka. Īsi pēc jauno attiecības publiskošanas skaistā aktrise paziņojusi par saderināšanos.

Agnese Zeltiņa valdzina zilā peldkostīmā

Agnese Zeltiņa valdzina zilā peldkostīmā 1

Aktrise un rotu dizainere Agnese Zeltiņa šovasar ar skaistiem un pikantiem kadriem, kuros iemūžināta bikini, savus atbalstītājus lutinājusi kā nekad. Šonedēļ viņa fanus iepriecinājusi ar burvīgu momentuzņēmumu no atpūtas Madridē.

Aktrises Agneses Zeltiņas 10 seksīgākie šīs vasaras foto

Aktrises Agneses Zeltiņas 10 seksīgākie šīs vasaras foto 2

Četrdesmit sešus gadus vecā aktrise, rotu dizainere Agnese Zeltiņa vasaras sākumā izšķīrās no sava mīļotā vīrieša, uzņēmēja Rūdolfa Brēmaņa. Pēc šķiršanās aktrise bauda mieru, dabas skaistumu, ģimenes klātbūtni un neaizmirst par atbalstītājiem, kurus priecē publiskojot draiskus foto.

10 Dārtas Danevičas romantiskākie foto ar mīļoto vīrieti

10 Dārtas Danevičas romantiskākie foto ar mīļoto vīrieti 3

Abu starpā izveidojušos dienesta romānu pērnvasar vairs neslēpa Dailes teātra aktieri un pašmāju seriālu zvaigznes Dārta Daneviča un Niklāvs Kurpnieks. Skaistais pāris savā privātajā dzīvē ļauj ielūkoties arī atbalstītājiem, sociālajos tīklos daloties ar romantiskiem kadriem.

Foto: festivāls Jūrmalā pulcē krievu kino zvaigznes

Foto: festivāls Jūrmalā pulcē krievu kino zvaigznes 4

Dzintaru koncertzālē šonedēļ norisinās otrais starptautiskais teātra un kino mūzikas festivāls “Jūras pērle”. Festivāla trešais vakars bija veltīts režisoru Leonīda Gaidaja un Georgija Danelija radošajam darbam.