Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Diena atvērta flirtam un interesantu cilvēku ielaišanai savā dzīvē. Visi pārsteigumi un pārpratumi, ja nu tādiem būs lemts gadīties, beigsies veiksmīgi un bez sāpēm.

Horoskops vērsim

Saskaņa ar pasauli un tajā mītošajiem cilvēkiem būs uzmundrinoša un uz varoņdarbiem mudinoša. Sajutīsi sevī pārliecību izrādīt savas domas, jūtas, nostāju un attieksmi.

Horoskops dvīņiem

Būsi pārņemts ar jauniegūto paziņu izpēti un novērtēšanu. Intuīcija tev palīdzēs atrast līdzsvaru starp mīlestību un draudzību, došanu un ņemšanu.

Horoskops vēzim

Būsi vinnētājs visās situācijās, kurās iesaistīsies. Tevi atbalstīs augstākie spēki gan aizbildņu, gan pielūdzēju veidolā. Vari paļauties ne tikai uz saviem sakariem un pieredzi, bet arī uz savu spēju apburt.

Horoskops lauvai

Cenšoties nobaudīt dažādas dzīves krāsas, vari nokļūt neveiklās, pat divdomīgās situācijās. Beigās visi pārsteigumi un pārpratumi, ja nu tādiem būs lemts gadīties, izvērtīsies pietiekoši veiksmīgi.

Horoskops jaunavai

Šodien var atklāties dažu cilvēku ne pārāk lojālā rīcība. Atrisini un izrunā domstarpības nekavējoties, nekrāj aizdomas un aizspriedumus. Dienas noslēgumā vari veiksmīgi patērēties. Galvenais, ka iegādātais sola garu un priekpilnu lietošanas mūžu.

Horoskops svariem

Atveries cilvēkiem, pārkāp paša uzliktos mūrus. Pretējā gadījumā tev būs grūti saglabāt to, kas svarīgs – sirdsmieru, dzīvesprieku un komfortu.

Horoskops skorpionam

Šodien objektīvi sadali savus enerģijas resursus un nepāršauj pār strīpu ar baudām un tēriņiem. Atvēli sev nelielu vientulības brīdi, lai pārdomātu savas sajūtas.

Horoskops strēlniekam

Šodien ļoti noderēs tavas spējas saprasties ar miera traucētājiem vai skandalētājiem. Varēsi viņus gan uzklausīt, gan nomierināt. Neizrādīsi nosodījumu vai pārmetumu. Piedosi citiem viņu īslaicīgās vājības.

Horoskops mežāzim

Nesavaldība tev nepalīdzēs, bet spēja harmoniski just un arī adekvāti izrādīt to, ko tava sirsniņa ir sajutusi un prāts aptvēris – gan. Gaisā būs jūtams solījums, ka galu galā viss nokārtosies bez asins izliešanas.

Horoskops ūdensvīram

Ir ļoti liela iespēja piepildīt tavu vēlmju kambarus. Būsi pārņemts ar mīlestības lietām un tālejošu plānu kalšanu. Jo vairāk enerģijas tajos ieguldīsi, jo taustāmāki būs rezultāti.

Horoskops zivīm

Šajā dienā tev būs svarīgi ievērot kārtību, precizitāti un turēt dotos solījumus, arī iepērkoties. Pirkšanas prieku dubultosi, ja šajā procesā iesaistīsi arī savus dārgos un mīļotos.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Aktieri

Ieva Florence-Vīksne piedzīvojusi nedienas ar taksistu

Ieva Florence-Vīksne piedzīvojusi nedienas ar taksistu 4

Dailes teātra aktrise Ieva Florence-Vīksne ikdienā daudz kur dodas kājām, tomēr visai bieži izmanto arī taksometru pakalpojumus. Kādā braucienā viņa pārliecinājusies, ka pat tad, ja ceļu zini labāk nekā taksists, pie stūres sēdošo prātīgāk nemācīt. Tā viņa reiz dabūjusi kārtīgu rājienu no taksometra šofera.

Apprecējušies aktieri Ieva Florence un Oskars Vīksne

Apprecējušies aktieri Ieva Florence un Oskars Vīksne 37

Ar skaistiem jaunumiem sociālajos tīklos savus sekotājus pārsteidzis aktieru pāris Ieva Florence un Oskars Vīksne. Pāris, kurš pagājušogad saderinājās, ”Instagram” ievietojis attēlu, kas liek noprast – abi apprecējušies.

Karīna Tatarinova pieņēmusi pamestu suņuku

Karīna Tatarinova pieņēmusi pamestu suņuku 1

Ar labu darbu šonedēļ palepojusies Liepājas teātra aktrise, TV3 seriāla ”Viņas melo labāk” zvaigzne un dziedātāja Karīna Tatarinova – skatuves māksliniece paņēmusi no patversmes savā aprūpē suņu puiku.

Apprecējusies aktrise Zane Dombrovska

Apprecējusies aktrise Zane Dombrovska

Pagājušās nedēļas izskaņā par precētu sievu kļuvusi Latvijas Nacionālā teātra aktrise un dziedātāja Zane Dombrovska – pēc gandrīz trīs gadu draudzības viņa apprecējusies ar mīļoto Gunti.

Hermaņa skaistā sieva pieaudzējusi matus

Hermaņa skaistā sieva pieaudzējusi matus

Sekojot daudzu populāru dāmu piemēram, tikt pie gariem matiem īsā laikā izvēlējusies arī aktrise Kristīne Krūze-Hermane. Šonedēļ viņa palepojusies ar jauniegūtām sievišķīgām, garām lokām.

Foto: Pamela Andersone pārsteidz ar eleganci

Foto: Pamela Andersone pārsteidz ar eleganci

Amerikāņu aktrise un modele Pamela Andersone, kuru pasaule kā seksapīlu blondīni iepazina deviņdesmitajos gados, šonedēļ, apmeklējot saviesīgu pasākumu, izpelnījusies neviltotu apbrīnu.

Foto: glamūrs un krāšņi dekoltē uz Kannu sarkanā paklāja

Foto: glamūrs un krāšņi dekoltē uz Kannu sarkanā paklāja

Otrdien, 14. maijā, Francijas Rivjēras pilsētā ar sarkano paklāju un ASV režisora Džima Džārmuša filmu par zombijiem “The Dead Don’t Die” oficiāli tika atklāts Kannu kinofestivāls – viens no pasaulē nozīmīgākajiem kinoindustrijas pasākumiem.