Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 17. februāris

Donats, Konstance

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Īsto laimes sajūtu grūti notvert, ja visu laiku domā vairākus gājienus uz priekšu, tāpēc ļauj, lai tevi vada brīvā lidojuma vai kritiena sajūta. Neslēp savu ievainojamo un jūtīgo pasauli no mīļotajiem.

Horoskops vērsim

Šodien, pateicoties veiksmīgai nejaušībai, tavi ceļi krustosies ar kādu cilvēku, kurš tieši un atklāti norādīs uz tavas izdarības patiesajām sekām. Izvairies no ironizēšanas kā aizsardzības taktikas.

Horoskops dvīņiem

Tavs īpašais cilvēks šodien ļoti labi izpratīs tavu sakāpināto pasaules uztveri un jūs būsiet kā viens vesels. Jūs vienos ne tikai jūtas, bet arī kopējas idejas un nākotnes plāni.

Horoskops vēzim

Attiecībās viens otram pārbaudīsiet pacietību robežas un izturības mēru, bet toni noteiks psiholoģiski spēcīgākais un stabilākais. Tavs jutekliskais noskaņojums ietekmēs saskarsmi ar apkārtējiem, jo ļoti labi spēsi projicēt savas fantāzijas.

Horoskops lauvai

Vienkārši ignorē visu, kas tev krīt uz nerviem. Būsi laimīgs savā sakārtotajā pasaulē un novērsīsies no visa, kas tevi aizskar. Šodien nevajag ne ar vienu skaidroties.

Horoskops jaunavai

Šodien dosies savā fantāziju pasaulē vai vismaz ļoti vēlēsies tā darīt. Būsi pārņemts ar tev maz raksturīgo jūtīgumu un slinkošanas māniju. Neliedz sev šo svētīgo sajūtu, citi darbi un cilvēki var pagaidīt.

Horoskops svariem

Tavi instinkti un kāre pēc sajūtām dominēs pār šodienas realitāti. Pārdomā, vai dažreiz nevajadzētu ieklausīties citu cilvēku norādēs. Mierinājumu vari meklēt par tevi vājāku un ietekmējamu cilvēku sabiedrībā, kuri visu laiku glaudīs tevi pa spalvai.

Horoskops skorpionam

Izvēlies fiziskās aktivitātes, īpaši dabā. Tās uzfrišinās tevi nākošās nedēļas ne būt ne vieglajam pasākumam. Psiholoģiski šodien būsi tendēts uz apcerīgiem un sapņainiem klejojumiem savās zemapziņas dzīlēs.

Horoskops strēlniekam

Viss, kas ar tevi un ap tevi šodien notiek, ir dvēseles impulsa rezultāts, nevis racionāla prāta auglis. Beidzot tu ļausies sajūtām, vājumam un neracionālām jūtu izpausmēm.

Horoskops mežāzim

Šodien uzsāc tikai tādas lietas, kas tevi emocionālu atslābina. Ja nav šīs sajūtas, nemaz neķeries klāt. Tava vājā vieta var izrādīties nespējā atšķirt patiesi neatliekamo no stresa brīdī uzburtā.

Horoskops ūdensvīram

Šodien dosi priekšroku garīgām aktivitātēm. Jutīsi īpašu atbildību pret savu ģimeni un bērniem. Mēģini saprast, kas ir tavu tuvinieku nemiera cēlonis. Ja atradīsi atbildi, spēsi viņiem palīdzēt.

Horoskops zivīm

Šodien pasīvi ļausies citu diktētai dienas kārtībai, jo pašam nebūs nekādu zīmīgu vēlmju. Ja draugi vai ģimene būs sarūpējuši kādas nodarbes, bez liela entuziasma tajās piedalīsies.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Aktieri

Saderinājusies skaistā aktrise Ieva Florence

Saderinājusies skaistā aktrise Ieva Florence 7

Skaistu notikumu privātajā dzīvo piedzīvojusi Dailes teātra aktrise, filmu un seriālu zvaigzne Ieva Florence. Apburošā aktrise saderinājusies ar mīļoto vīrieti aktieri Oskaru Vīksni.

Foto: skaistā Ieva Florence ar mīļoto Oskaru bauda romantisku atpūtu Jūrmalā

Foto: skaistā Ieva Florence ar mīļoto Oskaru bauda romantisku atpūtu Jūrmalā 2

Seriālu un filmu zvaigznei, Dailes teātra aktrisei Ievai Florencei laiks pirms komēdijas ”Jaungada taksometrs” pirmizrādes ir visai saspringts. Par spīti aizņemtībai, talantīgā pašmāju skatuves māksliniece novembra sākumā izbrīvējusi dienu, lai nesteidzīgi baudītu romantisku divvientulību Jūrmalā kopā ar draugu, aktieri Oskaru Vīksni.

Agnese Zeltiņa žilbina ar izteiksmīgu dekoltē

Agnese Zeltiņa žilbina ar izteiksmīgu dekoltē 3

Šonedēļ Latviju lutina skaista atvasara, un silto un vasarīgo laiku lieliski izmantojusi aktrise un rotu māksliniece Agnese Zeltiņa. Viņa saviem atbalstītājiem sarūpējusi īstu saldo ēdienu.

Tautā iemīļotajam aktierim Uldis Dumpim – 75

Tautā iemīļotajam aktierim Uldis Dumpim – 75 2

3. oktobrī 75 gadu jubileju svin populārais un tautā iemīļotais teātra un kino aktieris Uldis Dumpis. Daudziem TV skatītājiem viņš palicis atmiņā ar lomu leģendārajā seriālā ”UgunsGrēks”.

Dārta Daneviča pārsteidz ar jaunu matu griezumu

Dārta Daneviča pārsteidz ar jaunu matu griezumu 6

Rudenī košas pārmaiņas piedzīvo ne tikai daba, bet arī daudzu dāmu izskats. Dailes teātra aktrise un seriālu zvaigzne Dārta Daneviča krāsaināko gadalaiku nolēmusi sagaidīt ar jaunu matu griezumu.

Aktieris Rihards Lepers publisko kopbildes ar mīļoto sievieti

Aktieris Rihards Lepers publisko kopbildes ar mīļoto sievieti

Aktieris Rihards Lepers vienmēr slēpis savu privāto dzīvi no apkārtējo acīm, nekad nav runājis par mīļotajām sievietēm, tāpat arī nav publiskojis kopbildes. Nu aktieris atbalstītājiem izrāda savu jauno mīļoto sievieti.

Skaistā Kristīne Belicka jau gatavojas kāzām

Skaistā Kristīne Belicka jau gatavojas kāzām 5

Priecīgus jaunumus draugiem un faniem sarūpējusi Dailes teātra aktrise un komēdijas ”Svingeri” zvaigzne Kristīne Belicka. Īsi pēc jauno attiecības publiskošanas skaistā aktrise paziņojusi par saderināšanos.

Topošās fitnesa treneres Vitas Baļčunaites padomi, kā uzturēt ķermeni tonusā

Topošās fitnesa treneres Vitas Baļčunaites padomi, kā uzturēt ķermeni tonusā 4

Aktrise, dziedātāja, pasākumu vadītāja Vita Baļčunaite jau otro gadu mācās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā. Viņa apgūst fitnesa treneres amatu. Atlicis vēl viens gads mācību procesā. Sports ir bijis Vitas aizraušanās jau no bērnības, tas tikai parāda, ka šāda otrās profesijas izvēle ir pašsaprotama.

Foto: Aktrise Agnese Zeltiņa izrāda savu kārdinošo dekoltē

Foto: Aktrise Agnese Zeltiņa izrāda savu kārdinošo dekoltē 3

Aktrise, rotu meistare Agnese Zeltiņa nereti priecē savus fanus ar draiskiem foto. Ikviens mākslinieces fans atceras viņas ceļojumu fotogrāfijas, kurās aktrisi bija iespējams aplūkot peldkostīmā, nu sieviete pievērsusies dekoltē zonai.