Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Sestdiena, 8. augusts

Mudīte, Vladislavs, Vladislava

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

“Aktieri” aktualitātes

Smukulītis Rihards Lepers pošas kāzām

Smukulītis Rihards Lepers pošas kāzām

Gadu pēc saderināšanās par došanos laulības ostā paziņojis aktieris un pasākumu vadītājs Rihards Lepers. Kā pagājušajās brīvdienās viņš vēstījis sociālajos tīklos, jau nosvinēta vecpuišu ballīte.

Lelde Dreimane fanus apbur ar draisku sievišķību

Lelde Dreimane fanus apbur ar draisku sievišķību 1

Dailes teātra aktrise un seriālu zvaigzne Lelde Dreimane ne reizi vien apliecinājusi, ka uzskatāma par vienu no skaistākajām un valdzinošākajām jaunās paaudzes aktrisēm. Arī viņas fani ir pārliecināti – skatuves mākslinieces šarmam pretoties ir grūti.

Skaistā Lelde Dreimane kopā ar mīļoto nododas ūdens priekiem

Skaistā Lelde Dreimane kopā ar mīļoto nododas ūdens priekiem 2

Viena no latviešu skaistākajām aktrisēm Lelde Dreimane pagājušā gada izskaņā izšķīrās no ilggadējā mīļotā Kaspara Zāles. Teju uzreiz sākās baumas par jaunām attiecībām, iespējamajiem kavalieriem. Nu skaistule parāda atpūtu kopā ar kādu kungu.

Dārta Daneviča atklāj privātas un sāpīgas detaļas par šķiršanos

Dārta Daneviča atklāj privātas un sāpīgas detaļas par šķiršanos 14

Aprīļa izskaņā teātra un seriālu cienītājus pārsteidza ziņa par Dailes teātra zvaigznes Dārtas Danevičas un Niklāva Kurpnieka šķiršanos. Intervijā žurnālam ‘’Ieva’’ Dārta atklāti pastāstījusi par šķiršanās iemesliem un komentējusi arī to, par ko prese jau mēļo labu laiku – savu draudzību ar Artusu Kaimiņu.

Regīnu Devīti satrauc aktieru grūtā dzīve pandēmijas laikā

Regīnu Devīti satrauc aktieru grūtā dzīve pandēmijas laikā 2

Tautā iemīļotā Valmieras teātra aktrise Regīna Devīte pēc izrāžu atcelšanas spēku pārciest grūto laiku smeļas fiziskā darbā savā lauku saimniecībā. Emocionālā sarunā ar Skaties.lv aktrise atklāj, par ko viņa šajā laikā raizējas visvairāk.

Daiļā aktrise Lelde Dreimane uzsākusi jaunas attiecības

Daiļā aktrise Lelde Dreimane uzsākusi jaunas attiecības 10

Pagājušā gada rudenī teātra un seriālu mīļus pārsteidza ziņa, ka pēc vairāku gadu ilgām attiecībām ar kolēģi Kasparu Zāli izšķīrusies simpātiskā aktrise Lelde Dreimane. Šopavasar viņa vairs nav viena – ”Viņas melo labāk” un ”#VisiMājās” zvaigzne apstiprina, ka viņas sirdi iekarojis kāds īpašs vīrietis.