”Aizverot acis un nodarbojoties ar seksu, es nevarētu saprast, esmu vagīnā vai dibenā.” Aleksandrs Sokolovs par anālo seksu

11 komentāri
”Aizverot acis un nodarbojoties ar seksu, es nevarētu saprast, esmu vagīnā vai dibenā.” Aleksandrs Sokolovs par anālo seksu
YOUTUBE

Bilžu lielmeistars Aleksandrs Sokolovs saņēmis daudzus jautājumus no atbalstītājiem par anālo seksu un kā ar to pareizi nodarboties! Fotogrāfs labprāt izglīto savus atbalstītājus par šo pikanto seksa veidu.

Aleksandrs paziņo, ka sievietēm izdzirdot vārdus – anālais sekss, rodas divu veidu bailes, ka sāpēs vai, ka tas ir neestētiski.

Sokolovs ir pārliecināts, ka heteroseksuālās attiecībās anālā seksa iniciators ir vīrietis. Katrs čalis sapņojot par to, ka varētu “ieslīdēt” meitenes dupsī, bet meitenes ir skeptiskas un tas ikvienam čalim rada izaicinājumu, tikt tur, kur nedrīkst.

”Aizverot acis un nodarbojoties ar seksu, es nevarētu saprast, esmu vagīnā vai dibenā. Sajūtas ir identiskas. Anālais sekss veido īpašu psiholoģisku momentu – ja ļauj dupsī, vīrietis jūtas īpašs, dzīve izdevusies,” video blogā stāsta Aleksandrs.

Vīrietis zina stāstīt, ka daudziem spēcīgā dzimuma pārstāvjiem labāk patīk anālais, ne vaginālais sekss, jo pēcpuses atvere ir šaurāka, bet sievietei tas nozīmē, ka viņa nav atslābinājusies, tas rada sāpes un nepatīkamu sajūtu.

Runājot par veselības aspektu, slavenība ir droša, ja katru dienu nodarbojas ar anālo seksu, diezgan ātri sāksies problēmas. Anālā seksa entuziastiem ir grūti noturēt gāzes, jo anālā atvere ir atslābināta un cilvēki nekontrolējami sāk palaist gāzītes.

Sokolovs iesaka ar anālo seksu nodarboties tikai ar prezervatīvu, jo zarnas mikroflora nav laba dzimumloceklim. Tāpat arī prezervatīvs labāk slīd un rada patīkamākas sajūtas.

Bilžu lielmeistars atgādina vīriešiem, ka dzīve nav porno filma, ja loceklis pabijis pēcpusē, tad to nevar atkal ievietot vagīnā. Vagīnas mikroflora ir atšķirīga no zarnas mikrofloras un tas var radīt iekaisumus.

Slavenība iesaka ar anālo seksu nenodarboties biežāk kā reizi nedēļā, neskatoties uz to, ka anālais orgasms, pēc Aleksandra domām, ir pats spēcīgākais no visiem orgasmu veidiem.

Bilžu lielmeistars Aleksandrs Sokolovs māca, kā pārgulēt ar modeli

Izjūtot interesi par seksuālajiem pēcpuses priekiem, fotogrāfs iesaka sākumā dāmām pašām izpētīt savus ķermeņus, atslābināties, izmantot pirkstus un mantiņas. Tad nebūs sāpīgi un sieviete pieradīs pie jaunām sajūtām.

”Būtiski sagatavot anālo atveri seksam. Jānoskrūvē dušai uzgalis, jātup tādā pozā, it kā gatavotos mežā čurāt, jāatslābinās un jāpieliek dušas strūkla pie anālās atveres. Ūdens plūdīs iekšā un ārā, kā arī izskalos visas fekālijas,” sagatavošanās procesu izskaidro Aleksandrs.

Tālāk Aleksandrs iesaka dāmai apgulties uz vēdera un aicina mīļoto vīrieti ar siltu eļļu pamasēt sievietes ķermeni. Finālā ar pirkstiem jāmasē ap anālo atveri un arī iekšā atverē.

Lai process būtu veiksmīgs, Sokolovs aicina izmantot daudz lubrikanta, galvenais, lai labi slīd.

”Jāieslidina mazais pirkstiņš dāmas anālajā atverē, jāpatur, lai dāma pierod pie jaunajām sajūtām un atslābinās. Pēc tam jau nākamais pirkstiņš, vēlāk pa diviem un trīs pirkstiņiem. Kad tas vairāk nesagādā sāpes un pēcpuse ir atslābināta var mēģināt darboties ar locekli,” informē Aleksandrs.

Pirms to darīt, ar lubrikantu jāapsmērē ne tikai anālā atvere, bet arī loceklis. Fotogrāfs zina stāstīt, lai nebūtu sāpīgi, locekļa ievadīšanas laikā ir jācenšas ar muskuļiem to spiest ārā.

Aleksandrs Sokolovs māca, kā dāmām nodarboties ar ”skvirtu” un gūt labsajūtu

”Jābūt emocionālajam kontaktam, kā nekā dibenā “taureņi” nedzīvo! Skaņas, smaržas, fekālijas var parādīties, tas nav patīkami, bet kopā ar mīļoto cilvēku, tas tiek uztverts citādāk,” nobeidz Sokolovs.

Ja anālais sekss veikts bez prezervatīva, tad pēcpusē ir īsts spermas “sprādziens”. No šķidruma var atbrīvoties, aizejot uz dušu un izspiežot ārā visu lieko. Pēc Aleksandra domām tā nebūs problēma, jo tūpļa muskuļi būs atslābināti un sperma pati tecēs ārā.