Aizkulišu foto: kā precējās Kiviču pāris

3. janvārī par precētu pāri kļuva mūziķi Andris un Liene Kiviči. Atpūtušies pēc svinībām, mākslinieki iepriecinājuši savus sekotājus ar skaistiem attēliem no ceremonijas un pastāstījuši vairāk par lielo dienu.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • murkšķis
 • nu nu

  nu nu

  ,,tas jau tik sakums...teatris .. Un kleita ar plivuru jau nu gan nebij piemerota skirtenei ar berniem.
 • miegainis

  miegainis

  Nu, pēc tāda komentāra pašam(ai) labāk palika? Bez noriešanas nepalika neviens! Nu žēl man tevis cilvēciņ,var patikt vai nepatikt kādi cilvēki,bet kaut kādas pieklājības normas būtu jāievēro.Komentārs vairāk izsaka par tevi pašu kā cilvēku.
  • it kā tu mauka kaut ko zinātu!

   it kā tu mauka kaut ko zinātu!

   Vai ir aizliegts teikt to, ko redz? Nevajag bāzt visur publiski savas lietas, nevajag vest amorālu dzīvesveidu apkaunojot savus vecākus un bērnus, un pozicionēt sevi kā skolotāju itin visiem, kurš nu zinot kā dzīvot pareizi, un neviens nevienu nenories!
 • padauzas kolēģīte no čakenes

  padauzas kolēģīte no čakenes

  Alkanafts un mātīte dzeguze jau apnikuši. Visvairāk smējos par tiem otriem. Kāpēc tas vīrietelis ir burkānu orandžs? Vai slims? Aknu ciroze? Un tā zobu protēze ir no ĪSTAS plastmasas?:DDD Sievietele kā sardelīte. Viens vaigs tumši brūns otrs nē. Būtu stabā ieskrējusi? Malači! Vēl bildes studijā!
  • pfff

   pfff

   tev laikam smadzeņu ciroze, smadzenes no plastmasas un biksēs maza sardelīte.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!