Aizkulišu foto: kā precējās Kiviču pāris

6 komentāri
Aizkulišu foto: kā precējās Kiviču pāris
PRIVĀTAIS ARHĪVS

3. janvārī par precētu pāri kļuva mūziķi Andris un Liene Kiviči. Atpūtušies pēc svinībām, mākslinieki iepriecinājuši savus sekotājus ar skaistiem attēliem no ceremonijas un pastāstījuši vairāk par lielo dienu.

Liene un Andris salaulājās Dzimtsarakstu nodaļā Mārupē, kuru izvēlējās patīkamās attieksmes dēļ. Ceremonijā klāt kā liecinieki bija Aivita Dumberga un Lienes senais draugs, šovbiznesā labi pazīstamais dejotājs Eldars Salvis Rozentāls.

Pēc ceremonijas abi pabija Ziemassvētku tirdziņā, bet pirmo kāzu deju kā jau īsti mākslinieki dejoja vienā no pilsētas populārākajiem bāriem. Vakarā pāris atpūtās ”Grand Palace Hotel” viesnīcā.

”Es mūsu īpašajā dienā sajutos tik skaista kā vēl nekad!” sociālajos tīklos neslēpj Liene, atklājot, ka fantastiski skaisto kleitu izvēlējusies salonā “Bride to be”. Savukārt Andrim īsto kāzu ancuku pēdējām brīdī pirms kāzām izvēlēties palīdzējis ”Mans drēbju skapis”.

Mākslinieki padalījušies skaistajās sajūtā ar faniem, publiskojot sēriju skaistu bilžu. Kā atklāj mūziķi, kāzu fotogrāfs bijis Vilnis Izotovs, bet daļa emociju, protams, iemūžinātas selfijos.

6 komentāri