”Aiz guļamistabas durvīm ikvienam ir iespēja novilkt savas robežas.” Karīna Račko par gultas priekiem

6 komentāri
”Aiz guļamistabas durvīm ikvienam ir iespēja novilkt savas robežas.” Karīna Račko par gultas priekiem
INSTAGRAM

Populārā erotisko romānu rakstniece Karīna Račko laiku pa laikam sociālajā tīklā “Instagram” mīl atbildēt uz fanu jautājumiem, izteikt savu viedokli un motivēt, noskaņoties labākai un no aizspriedumiem brīvākai seksuālajai dzīvei.

Karīna domā, ka atraisīt partneri runām par seksu ir vienkārši. Jāapzinās, ka kādam ir jāsāk runāt pirmajam – par to, kā pietrūkst, sāp un uztrauc.

Atpūta bikini! Populārā rakstniece Karīna Račko bauda pludmales priekus

”Atklātība rosina atklātību, savukārt noklusētajam un apspiestajam pāra starpā reizēm ir skaļāks un spēcīgāks efekts par vārdiem,” tā Karīna.

Ja gadās atklāt, ka partneriem ir krasi atšķirīgi libido un viens vēlas seksu vairāk nekā otrs, tas var norādīt uz seksuālu nesaderību.

Tomēr ir vesela virkne maināmu faktoru sievietes libido – emocionāla un fiziska labsajūta, darba slodze, bioritmi.

”Varbūt seksuāli aktīvajam partnerim vairāk jācenšas ierosināt iekāri, savukārt otram – jāpaskaidro, kā to vislabāk izdarīt. Priekšspēle sākas smadzenēs,” pamāca Karīna.

Karīna atgādina, ka viedokļi par kvalitatīvu un nekvalitatīvu seksu ir daudz un dažādi.

Viņa vienmēr saka, ka aiz guļamistabas durvīm ikvienam ir iespēja novilkt savas robežas – bez jebkādas kautrības un tabu.

Karīna atbalsta sievietes tiesības justies brīvai savās izvēlēs un dzīvesveidā, lai arī kāds tas būtu – veidot ģimeni, vai būt vienai, kļūt par mammu vai izlemt neradīt bērnus.

Rakstniece domā, ka būtiskākais ir komunicēt ar partneri un atrast saskaņu vēlmēs, ne maldināt vienam otru.