Agneses Zeltiņas bijušais necienīgā veidā vēlējies seksuāli iegūt dizaineri Kristīni Deimoni

9 komentāri
Agneses Zeltiņas bijušais necienīgā veidā vēlējies seksuāli iegūt dizaineri Kristīni Deimoni
facebook.com/KistinaDeimon

Pagājušās nedēļas izskaņa un šīs nedēļas sākums paiet zem Kristīnes Deimones, Agneses Zeltiņas un Rūdolfa Brēmaņa zīmes. Skandalozā dizainere Kristīne Deimone zina savu cenu un nedomā sevi izmainīt sīknaudā, pat ja piedāvājumu izsaka uzņēmējs Rūdolfs Brēmanis. Vīrietis jau no 2015. gada laiku pa laikam atceras uzrakstīt Kristīnei dažādus necienīgus piedāvājumus, bet nu tas viss jau aizgājis par tālu un, nokaitinājis dizaineri, kā nekā vīrietis piedāvājis viņu kārtīgi izmīlēt.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Kristīne paziņo, ka ar Rūdolfu nav pazīstama un ne reizi nav uzņēmēju satikusi dzīvē. 2015. gadā viņš sācis viņai rakstīt, aicinājis ciemos uz Dubaiju, sakot, ka vēlas viņu nolaupīt. Sarakste bijusi īsa, jo Deimone lika manīt, ka viņu neinteresē izteiktais piedāvājums.

”Pēdējā laikā Rūdolfs bija ”laikojis” manas sociālo tīklu bildes, komentējis tekstus. Domāju, viņš plānoja braucienu uz Rīgu, un tas mudināja meklēt pagātnes sievietes, kurām izteikt piedāvājumus, ticu, ka nebiju vienīgā, kurai tika šāds vilinošs piedāvājums – es gribu izmīlēt tevi,” stāsta Kristīne.

Kristīnei parasti netiek piedāvāti tāda veida piedāvājumi, jo viņa gana aktīvi liek manīt, ka ir tipisks ģimenes cilvēks. Par spīti tam Brēmanim nebija kauns piedāvāt viņu kārtīgi izmīlēt.

Dizainere uzsver, ka fakts, ka viņa reizi pa reizei ieliek kādu pievilcīgu fotogrāfiju, ir vairāk patmīlība pret sevi, ne vēlme piesaistīt pretējā dzimuma uzmanību. Deimones mīļotajam nav iebildumu pret seksuālu fotogrāfiju publiskošanu, pirms likt kādu bildi sociālajos tīklos, skaistule pajautā mīļotajam vai fotogrāfija ir pieņemama.

”Biju sociālajos tīklos publiskojusi sarakstes ekrānuzņēmumus un saņēmu jautājumu, ja jau man ir līgavainis, kāpēc vispār atbildēju, neviens neiedomājās, ka biju līdzās mīļotajam, kad atbildēju, mēs kopā pasmējāmies,” tā Kristīne.

Sieviete stāsta, ka attiecībās vienmēr ir divas puses. Ja negribi ieguldīties un atslābinies, izveido rutīnu un domā, ka viss ir labi, tad tas ir sākums beigām. Ikvienam pārim ir iespēja savākties un ieguldīt sevi attiecībās, ja nē šķiršanās ir neizbēgama.

”Jautāsiet, vai nebaidījos, publiskojot izjaukt ģimeni? Nē, jo aktrise Agnese Zeltiņa ir pelnījusi cienījamu vīrieti, nevis suni. Esmu pozitīvi noskaņota pret Agnesi. Cilvēki ir pieraduši uzvesties kā žurkas, klusu un aiz muguras,” nosaka Kristīne.

Deimone bieži vien redz, ka puiši sociālajos tīklos aicina draudzēties sievietes, komentē viņu bildes, ”laiko”, bet savās profila bildēs redzami kopā ar sievietēm, tas ir pretīgi. Divu dēlu māmiņa iesaka palaist vaļā sievieti un turpināt skraidīt, baudīt brīvību, bet nevajag darīt pāri otram cilvēkam, kurš velta jums savus gadus un laiku.

Ekrānuzņēmumus no sarakstes ar Brēmani Deimone nav kautrējusies izlikt publiski arī ”Facebook” kā mācību citiem neuzticīgiem kungiem.

Kā ziņo izdevums ”Privātā Dzīve”, pēc šī skaļā skandāla, Zeltiņas un Brēmaņa piecus gadus ilgās attiecības izirušas – aktrise izdevumam apstiprinājusi, ka abi šķīrušies, no papildus komentāriem atturoties.

 

9 komentāri