30 dienas bez alkohola! Ševeļovs saņem balvu – atradies ballītē pazaudētais telefons

Pievienot komentāru
30 dienas bez alkohola! Ševeļovs saņem balvu – atradies ballītē pazaudētais telefons
INSTAGRAM

Tirdzniecības centra ”Akropole” atklāšanas naktī modes eksperts, pasākumu rīkotājs Deniss Ševeļovs pazaudēja mobilo telefonu. Deniss atzīst, ka pie vienas bijusi pārmērīga alkohola lietošana. Piecus mēnešus pēc telefona pazaudēšanas modes eksperts piedzīvojis brīnumu.

Par lieliskajiem jaunumiem Deniss informēja savus atbalstītājus ar sociālā tīkla ”Instagram” palīdzību.

Pēc ”Akropoles” VIP ballītes modes eksperts Deniss Ševeļovs lūdz palīdzību

Modes pazinējs neslēpj, ka svētku naktī bija lietojis vismaz padsmit kokteiļus, tad arī pazudis telefons.

Tas licis Denisam aizdomāties par alkohola lietošanu, cik daudz dzira tiek lietota un vai tas maz nepieciešams?! Viņš izlēma paeksperimentēt un augustā atteicies no alkohola.

”Eksperimenta izskaņā saņēmu ziņu, ka atrasts mans telefons. Nespēju tam noticēt, bija pagājis tik ilgs laiks! Tā bija kā balva par to, ka 30 dienas nelietoju alkoholu,” sociālajā tīklā stāsta Deniss.

Sabiedrībā zināmā persona uzskata, ka no šīs situācijas var mācīties to, ka telefoni jāreģistrē visur, kur vien iespējams, jo tas ir veids, kā tos var atgūt, ka nevajag dzert tik daudz, kā to izdarījis viņš, ja sanāk iedzert vairāk nekā vajadzīgs, tad jāpieņem šāda veida nedzeršanas izaicinājums, lai saprastu, vai maz nepieciešams alkohols.

”Man ļoti patika eksperiments, domāju, ka turpināšu un nedzeršu nākamās 60 dienas, redzēsim, kā man veiksies,” nobeidz Deniss.