Apetītlīgas un skaistas! Pasaulē pieprasītākās lielo izmēru modeles

1 komentārs
Apetītlīgas un skaistas! Pasaulē pieprasītākās lielo izmēru modeles
instagram.com/taralynn/ instagram.com/robynlawley /instagram.com/ashleygraham

Lielo izmēru modeles kļūst arvien populārākas un populārākas modes pasaulē. Apetītlīgajām skaistulēm tiek uzticētas dažādu zīmolu produkcijas reklāmas, viņas piedalās modes skatēs, parādot, ka pasaulē nav tikai smalki veidotas sievietes. Kuras ir pasaulē populārākās lielo izmēru modeles?

Latvijā populārākā lielo izmēru modele Tatjana Mackeviča daudzus gadus cīnījās par to, lai viņu saredz, pieņem un uzklausa. Nu viņai tas ir izdevies. Tatjana saņem dažādus darba piedāvājumus tepat Latvijā, neizpaliek piedāvājumi no ārzemēm. Jau otro gadu viņa ir populārā Ukrainas šova ”Modele XL” žūrijas sastāvā.

Mēs lepojamies ar savu, latviešu skaistuli, bet kuras ir pasaules vadošās lielo izmēru modeles?

Trīsdesmit gadus vecā modele Ešlija Grehema ieņem pirmo vietu šī gada pieprasītāko lielo izmēru modeļu topā. Par modeli Ešlija sāka darboties jau divpadsmit gadu vecumā. 2016.gadā skaistule iegāja vēsturē kā pirmā lielo izmēru modele, kura jebkad rotājusi žurnāla ”Sports Illustrated” vāku. Tāpat sieviete ir pirmā korpulentā skaistule, kurai par godu izveidota lelle Bārbija.

Divdesmit astoņus gadus vecā modele Dženija Runka popularitāti iemantoja jau 2013.gadā, kad reklamēja zīmola “H&M” peldkostīmu kolekciju. Tā sākās viņas ceļš lielo izmēru modes industrijā. Kopš tā laika viņa fotografējusies visos populārākajos modes žurnālos, ir iecienīta peldkostīmu un apakšveļas modele. Dženija jau vairākus gadus ir precējusies ar savu mīļoto sievieti un ir liela sieviešu tiesību, LGBT tiesību aktīviste.

Godpilno trešo vietu ieņem angļu modele Hloja Māršala. Pirms kļūt par modeli Hloja piedalījās dažādos skaistumkonkursos. Viņa ir pirmā sieviete, kura nēsā sešpadsmito apģērba izmēru un ir ieguvusi prestižā konkursa “Miss England Tiara” kroni. Skaistule izlēma par labu modes industrijai, lai motivētu korpulentas sievietes nekautrēties no sava ķermeņa, bet apzināties savu skaistumu.

Lielo izmēru modele Tara Linna iemantoja popularitāti 2011.gadā, kad viņas fotogrāfijas tika ievietotas Itālijas izdevumā “Vogue”. Vēlākos gados viņa fotografējusies “Glamour”, “Elle” un citu populāru modes žurnālu stila lapās. Tara aicina jaunas sievietes neievērot diētas, bet lepoties ar savu ķermeni.

Divdesmit astoņus gadus vecā austrāliešu modele Robina Lavlija ir pirmā lielo izmēru modele, kura rotājusi Austrālijas “Cosmopolitan” un “Vogue” žurnālu vākus. Robinai nepatīk, ka par viņu un līdzīgas figūras skaistulēm runā kā par lielo izmēru sievietēm. Skaistulei nepatīk, ka daudzi izmanto viņas miesas būves modeles ne tāpēc, ka domātu, ka viņas ir skaistas, bet tāpēc, ka vēlas šokēt publiku. Sieviete cer, ka drīz tas viss mainīsies un ikviens saskatīs lielo izmēru modeļu patieso skaistumu.

1 komentārs