Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 22. jūnijs

Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Horoskops aunam

Diena būs brīnišķīga, ja par katru varu necentīsies iejaukties notikumu ritumā vai pat tos vadīt pēc sava prāta. Ja pārtrauksi ietekmēt notikumus ģimenē, tie mierīgi un viegli paši nokārtosies.

Horoskops vērsim

Būsi praktisks un saimnieciski norūpējies. Tavas vēlmes pēc stabila pamata zem kājām un droša pasākumu plāna ir stipri iluzoras. Labāk padomā par iespēju iepriecināt sevi visdažādākajos veidos.

Horoskops dvīņiem

Būsi saskaņā ar sevi un ļoti iecietīgs pret citu trūkumiem. Izstarosi mieru un harmoniju un tā ir tāda lipīga lieta. Vari relaksēties un ļauties dienas plūsmai.

Horoskops vēzim

Apsvērsi romantisma apvienošanu ar biznesa iespējām vai garīgo izaugsmi ar finansiālu progresu. Šodien viss iet no rokas un viegli. Nedrīksti neko atlikt, novilcināt vai pārcelt uz vēlāku laiku.

Horoskops lauvai

Šodien vairāk būsi pārņemts ar labsajūtas radīšanu Līgo dienas gaidās. Lai gan tavi mīļie labi uzvedīsies, būs sajūta, ka no tevis kaut kas tiek slēpts. Tāpēc var rasties viena otra domstarpība.

Horoskops jaunavai

Katrai tavai fantāzijai ir praktisks pamatojums, bet dažu cilvēku nodomi tev nebūs atšifrējami. Mēģinot izprast viņi motivāciju un loģiku, vari pazaudēt savējo.

Horoskops svariem

Aprēķins un loģika atkāpjas nebēdības un pārsteidzības priekšā. Šodien gribās revolūciju draudzībā, mīlestībā, intīmajās attiecībās. Sajūta kā pēc pērkona negaisa.

Horoskops skorpionam

Notikumus nevajag steidzināt, pat ja tie sastājušies rindā un nepacietībā mīņājas, gaidot starta šāvienu. Bez liekas kņadas un iedziļinoties dari visu pēc kārtas. Atvēli kādu brīdi mierīgai kopā būšanai ar mājiniekiem.

Horoskops strēlniekam

No reālās dzīves nav jāslēpjas. Tā ir gana harmoniska. Psiholoģiski būsi atkarīgs no komforta, labām lietām un mājas omulības un citu mīlestības.

Horoskops mežāzim

Vari droši doties uz zāļu tirgu un sapirkt pilnus grozus. Gribēsies mājās gatavotus ēdienus un pārmaiņām arī, ko nebijušu. Tas attiecas ne tikai uz gastronomiju un vēdera baudām.

Horoskops ūdensvīram

Nekādu fizisku vai mentālu pārmērību. Vislabākais ieteikums ir atpūsties un parūpēties par savu veselību, labo izskatu, radošām nodarbēm vai maziem privātiem prieciņiem.

Horoskops zivīm

Nevienam nestāstīsi par saviem brīvdienu nodomiem. Būsi noslēpumains un kluss. Vari nodoties pārdomām par savu par dzīvošanu šodienai un iespējamo taktikas maiņu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Slavenības

Dienas plikumi: augumus demonstrē Svetlana Leva un Agnija Grigule

Dienas plikumi: augumus demonstrē Svetlana Leva un Agnija Grigule

Latvijā zināmas dāmas iet ārzemju zvaigžņu pēdās un nereti sociālajos tīklos publisko fotogrāfijas, kurās redzamas kailas, apakšveļā vai bikini. Pirmssvētku laikā ar šādām fotogrāfijām izcēlušās ”Martas balle” organizatore Svetlana Leva un modes blogere Agnija Grigule.

Laura Rizzotto piedāvā Parīzē filmētu klipu

Laura Rizzotto piedāvā Parīzē filmētu klipu 3

Pēc dalības starptautiskajā ”Eirovīzijas” dziesmu konkursā maijā Portugālē muzikālajā apritē atgriezusies latviešu izcelsmes brazīliete Laura Rizzotto. Šonedēļ fanu vērtējumam nodots jauns singls ”Bonjour”, kuram tapis arī videoklips.

Foto: Latvijā populāras blondīnes bauda piedzīvojumus Itālijā

Foto: Latvijā populāras blondīnes bauda piedzīvojumus Itālijā

Skaistuma konkursu rīkotāja Kristīne Lindenblate un uzņēmēja Marika Ģederte kopā ar draudzenēm Daci Denevu, Gunu Geikinu, Daci Saliņu, Lauru Everti un Ilzi Ģederti devušās atpūtas braucienā uz Itāliju. Blondīnes savu ceļojumu sauc par piedzīvojumiem Itālijā.

Kas ir latviešu dziedātāja Adelīna, kura iedziedājusi Pasaules kausa himnu?

Kas ir latviešu dziedātāja Adelīna, kura iedziedājusi Pasaules kausa himnu?

Latvijā dzimusī dziedātāja Adelīna jau vairākus gadus par mājam sauc Angliju. Londonā māksliniece attīstās muzikāli, piepilda savus sapņus un pavada brīvo laiku kopā ar mīļoto vīrieti. Portāls Skaties.lv uzrunāja Adelīnu, lai noskaidrotu par viņas mūzikas plāniem, dzīvi ārzemēs un uzskatiem par dzīvi.

Alla Pugačova staro jauneklīgā izskatā

Alla Pugačova staro jauneklīgā izskatā

Populārā Krievijas skatuves māksliniece Alla Pugačova pēdējā laikā ar apskaužamu regularitāti sociālajos tīkos dalās ar kadriem, kuros viņa izskatās varen jauneklīga un stilīga. Šonedēļ dziedātāja fanus iepriecinājusi ar foto, kas kārtējo reizi daļai viņas talanta cienītāju licis apšaubīt viņas patieso vecumu.

Dārta Daneviča fanus kārdina caurspīdīgā kleitā

Dārta Daneviča fanus kārdina caurspīdīgā kleitā 3

Dailes teātra aktrise un TV3 seriālu ”Ēnu spēles” un ”Svešā seja” zvaigzne šonedēļ savus fanus iepriecinājusi ar juteklisku kadru. Vietnē ”Instagram” skaistā aktrise publicējusi bildīti, kurā redzama caurspīdīgā tērpā.

Kas par augumu! Seksīgā Solla atklāj vienkāršu gudrību perfektai figūrai

Kas par augumu! Seksīgā Solla atklāj vienkāršu gudrību perfektai figūrai 7

Dziedātāja, dejotāja, ”fit dance” trenere un nu jau arī topošā kuģa kapteine Solvita Avakjana jeb Solla pēdējā laikā sākusi pastiprināti interesēties par psiholoģiju un mūsu domāšanas saistību ar to, kā izskatāmies. Sarunā ar Skaties.lv viņa atklāj vērtīgas atziņas, pie kurām nonākusi.