Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 22. februāris

Ārija, Rigonda, Adrians, Adriāna, Adrija

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Gatavojies nopietnām sarunām ar priekšnieku, partneri, vecākiem vai kontrolējošo iestāžu pārstāvi. Saņemsi tiešas un nepārprotamas norādes uz savām kļūdām, tāpēc apbruņojies ar argumentiem un faktiem.

Horoskops vērsim

Tavs draudzīgums un pretimnākšana var sastapties ar aukstu noraidījumu. Komunikācija ar cilvēkiem veidosies nedaudz saspringti un pārlieku oficiāli. Nevarēsiet noskaņoties uz vienas frekvences.

Horoskops dvīņiem

Disciplinē savu prātu un neaizraujies ar pārlieku liela komforta meklējumiem. Nesaskaņas ar priekšniekiem var sasniegt kritisko masu, kas var novest pie tavas profesionalitātes apšaubīšanas.

Horoskops vēzim

Šodien paļaujies uz intuīciju un dabas zīmēm. Neesi pārlieku liels ideālists un ieklausies citu pieredzē šai sakarā. Iespējams, daži no taviem ideāliem kritīs no pjedestāla.

Horoskops lauvai

Šodien ir iespēja veikt korekcijas iepriekš sagatavotajos plānos vai dokumentos. Atsakies no nerealizējamām iecerēm un izfantazētiem notikumu scenārijiem. Rēķinies, ka šādi rīkojoties, tavu fanu rindas var krietni vien sarukt.

Horoskops jaunavai

Visās saskarsmēs šodien pētīsi un svērsi. Kā tirgus placī. Tas vistiešāk skars tuvos un mīļos. Iespējams, viņi darīs ko līdzīgu. Tāpēc šodien labāk turieties pa gabalu, neskatoties uz lielo mīlu.

Horoskops svariem

Šodien ir varena iespēja vienreiz pa visām reizēm pielikt punktu ieilgušiem kašķiem. Bet tev ir jābūt īpaši pacietīgam, uzmanīgam un iejūtīgam. Pamēģini vai sanāks!

Horoskops skorpionam

Sarunu vešana un dialoga māksla nebūs tava stiprā puse. Visu centīsies panākt ar tēlainu vīziju demonstrēšanu. Ar šādu attieksmi diez vai varēsiet vienoties par sadarbību vai apvienošanos.

Horoskops strēlniekam

Jo vairāki sagaidi no pārējiem, jo stingrākai disciplīnai sevi būs jāpakļauj. Piemēram, vari uzsākt masāžas kursu vai vienoties par naudas rezervju veidošanas nosacījumiem ar savu partneri.

Horoskops mežāzim

Šodien atcerēsies un novērtēsi izglītības lomu savā dzīvē. Nāksies teorētiski pamatot savu darbu, kam talkā nāks tavs akadēmiskās izglītības mantojums vai kāda veca skolas klade ar labi saglabātiem konspektiem.

Horoskops ūdensvīram

Šī nebūs nevis neizdevusies diena, bet gan izturības un profesionalitātes tests. Vari sajusties viens un pamests apstākļu varā, bet nekā! Modrās acis tevi vēros un vērtēs.

Horoskops zivīm

Nemeklē vieglu peļņu un ātru rezultātu. Darbi tiks veikti ar nelielu piespiešanos un apziņu, ka nedrīkst atlikt uz nākošo nedēļu. Šodien neizmanto arī aizliegtos paņēmienus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Slavenības

Dīdžejs apsver iespēju pirmo reizi netaisīt remiksu mūsu ''Eirovīzijas'' dziesmai. Kāpēc?

Dīdžejs apsver iespēju pirmo reizi netaisīt remiksu mūsu ''Eirovīzijas'' dziesmai. Kāpēc? 4

Pēc ziņas, ka Latviju ”Eirovīzijā” pārstāvēs ”Carousel” populārais dīdžejs [Ex] da Bass, kurš allaž rada mūsu eirodziesmas oficiālo remiksu, izteicies, ka šoreiz to varētu arī nedarīt un publiski iesaistījies dažādās vārdu apmaiņās par konkursa rezultātiem. Dīdžejs, kurš labi pazīstams ar aktuālāko mūzikas pasaulē, piekrita Skaties.lv sniegt savu viedokli par konkursa rezultātiem, kas šogad atkal radījuši plašas diskusijas.

Lielo izmēru modele Tatjana uzskata, ka jāpopularizē veselīgs dzīvesveids, ne negausīga ēšana

Lielo izmēru modele Tatjana uzskata, ka jāpopularizē veselīgs dzīvesveids, ne negausīga ēšana

Pēdējā laikā sabiedrībā tiek kultivēts apalīšu kults, kurā teikts, ka galvenais būt laimīgai, tādai, kāda esi, ka tauki ir skaisti. Daudzi šo kultu pielīdzina anoreksijai, jo arī korpulentums vairuma acīs ir slimība, neveselīgs dzīvesveids. Arī Latvijā populārākā lielo izmēru modele Tatjana Mackeviča domā, ka apalīšu kults ir vienāds ar anoreksiju.

Ansis Klintsons brīdina tievēšanas ''brīnumpulverīšu'' sērgas upures

Ansis Klintsons brīdina tievēšanas ''brīnumpulverīšu'' sērgas upures 13

Milzu ažiotāžu izsaukusi diskusija par uztura bagātinātājiem, maltīšu aizvietotājiem un tievēšanas līdzekļiem, kurus sociālajos tīklos nenogurušas reklamē vietējās sabiedrības dāmas. Situācijā vienaldzīgs nav spējis palikt veselīga dzīvesveida entuziasts un TV seja Ansis Klintsons, kurš uzskata – pulverīši, iespējams, neapdraud lietotāju fizisko labsajūtu, taču var ļoti pabojāt emocionālo veselību.

Latvijas šovbiznesā sevi piesaka dziedātāja Katō

Latvijas šovbiznesā sevi piesaka dziedātāja Katō 1

Pašmāju popmūzikā uzmirdzējusi jauna censone – dziedātāja Katō, kura sevi piesaka ar mūzikas videoklipu debijas singlam ”Es gāju par tālu”. Dziesma veltīta visiem ”trakajiem”, kuri izvēlas klausīt savai sirdsbalsij.

''Zanes dēļ netīšām uz brīdi izmainījos...'' Atklāta intervija ar ''Lauku sētas'' Ingaru pēc ''iznākšanas no skapja''

''Zanes dēļ netīšām uz brīdi izmainījos...'' Atklāta intervija ar ''Lauku sētas'' Ingaru pēc ''iznākšanas no skapja'' 9

Valentīndienā ar paziņojumu, ka ir gejs, klajā nāca šovā ”Lauku sēta” iepazītais Ingars Babčuks. Atklātā sarunā ar Skaties.lv puisis atklāj, ka arī viņa radi un draugi to, ka viņš ir gejs, uzzinājuši ar attiecīgo ”Facebook” ierakstu, kā arī pastāsta, kas tad īsti noticis starp viņu un ”Lauku sētas” Zani, kura vairākus mēnešus it kā bija viņa mīlestība.

Konflikts zupu restorānā ''Olimpijā''; uzsākta administratīvā lietvedība par sīko huligānismu

Konflikts zupu restorānā ''Olimpijā''; uzsākta administratīvā lietvedība par sīko huligānismu 121

Pirmdienas, 18. februāra, vakarā zupu restorānā tirdzniecības centrā ”Olimpija” noticis incidents – mūziķis Andris Kivičs sastrīdējies ar apkalpojošo personālu. Kā Skaties.lv apstiprina ”Olimpijas” vadība, par notikušo ziņots policijai, kura šobrīd skaidro notikuma detaļas. Skaties.lv laikā, kamēr notiek apstākļu skaidrošana, distancējas no jebkādas informācijas par notikušo un uzsver, ka, kamēr nav zināms oficiāls policijas slēdziens, ne Andris Kivičs, ne personāls nevar tikt vainots par neadekvātu uzvedību.

Kivičs un Skulme ''Erotā'' noskata vibrējošās lodītes un iekuļas konfliktā

Kivičs un Skulme ''Erotā'' noskata vibrējošās lodītes un iekuļas konfliktā 33

Vērienīgo izklaides festivālu ”Erots 2019” apmeklēja arī šī brīža pašmāju zvaigžņu pāris numur viens – Liene Skulme un Andris Kivičs. Mūziķis atklāj Skaties.lv, ka abi bija iecerējuši papildināt savu pikanto rotaļlietu klāstu ar kādu rozīnīti, taču diemžēl jau pie durvīm iekūlušies nelāgā konfliktā.

Foto: ”Eirovīzijas” atlases fināla aizkulises un košākie brīži

Foto: ”Eirovīzijas” atlases fināla aizkulises un košākie brīži

Sestdienas, 16. februāra, vakarā tika noskaidrots ”Eirovīzijas” nacionālās atlases uzvarētājs – uz starptautisko dziesmu konkursu Izraēlā dosies duets ”Carousel”. Skaties.lv piedāvā ielūkoties fināla aizkulisēs un košākajos kadros no dalībnieku uzstāšanās.