Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 21. novembris

Zeltīte, Andis

Horoskops aunam

Šodien vari mēģināt paveikt neiespējamo. Tomēr prātīgāk būtu neķerties pie ambicioziem, uz nākotni orientētiem darbiem. Vislabāk būtu ļauties sava iekšējā kompasa iezīmētajam virzienam un tas noteikti rādīs mazākās pretestības virzienā.

Horoskops vērsim

Šodien visu savu enerģiju un gribasspēku turpini virzīt valstiski patriotisku jautājumu risināšanai. Dzimtene pateicību parādā nepaliks. Šāda rīcība var nedaudz izjaukt tavus nākotnes plānus, bet upuris būs cēls.

Horoskops dvīņiem

Neskatoties uz spēju visu paredzēt un izkalkulēt, dažas detaļas būs tev gājušas secen un plāni var pārtapt neprognozējamā virpuļvētrā. Gatavojies ļoti intensīvai un trakulīgai situāciju attīstībai.

Horoskops vēzim

Dienu sagaidīsi pilns cīnītāja gara, bet lūko, lai lielais spars neizkūp kaut kur gaisā. Ja tavi uzdevumi ir pietiekoši reālistiski, kustini smadzenes, rociņas un datorpelīti, kamēr saule vēl augstu, jo vakarpuse darbam nebūs piemērota.

Horoskops lauvai

Šodienas pesimistiskā vēsts runā par iespējamajiem konfliktiem ar sevi pašu, visiem un visu. Tātad visa pasaule sazvērējusies. Spēja saskatīt komisko un par to pasmieties noteikti palīdzēs.

Horoskops jaunavai

Priekšnieki un visi, kuriem nebūs slinkums, vēlēsies tevi izrīkot, pakritizēt, vai pamācīt kā atšķirt dzīves krāsas. Tad nu uzvelc visbiezāko ādu un nodrošinies ar labiem relaksantiem, kas būs vislabākais patvērums verbālo uzbrukumu brīžos.

Horoskops svariem

Partnerībā lūkojies pēc samierinājuma, pamiera vai izlīguma, ja tev tas ir aktuāls. Izdosies tam, kuram lielāka pašpārliecība un spēja to praktiskā darbā nodemonstrēt.

Horoskops skorpionam

Pat tava izslavētā intuīcija nepasargās tevi no pārsteiguma, kuru vari piedzīvot savā darba kolektīvā. Reakcija uz jaunumiem varētu būt samiernieciska ar nelielu skaudības piešprici.

Horoskops strēlniekam

Tavas dzīves neseno notikumu ietekmē tev būs vēlme pievērsties darbam ar informāciju, tās apstrādi, analīzi. Iegūtie dati mudinās kāpt kādā ātrā pārvietošanās līdzeklī un novest lietu vai darījumu līdz loģiskam iznākumam.

Horoskops mežāzim

Šodien var gadīties tā, ka tavas darbības var sagriezt kājām gaisā visu pasākumu pēdējā brīdī un tur jau neko daudz mainīt nebūs tavos spēkos. Paturi prātā šo iespējamību un gādā, lai darbības nebūtu destruktīvas.

Horoskops ūdensvīram

Šodien cilvēki un situācijas tevī provocēs viegli aizkaitināmo pusi, vieglākajā gadījumā, nomāks. Centies sevi nodarbināt ar īsiem un ātri paveicamiem darbiem, lai nesakrātos nepadarīto darbu sloga sajūta.

Horoskops zivīm

Jau no agra rīta vari kalt plānus, kā visiem parādīt, uz ko esi spējīgs. Cerams, tikai labo un iedvesmojošo. Sen nav bijusi tik lieliska iespēja iznesties un izrādīties, tad nu šodien esi sagaidījis laimīgo stundu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Slavenības

Justs ar ekscentrisku mūzikas klipu piesaka debijas albumu

Justs ar ekscentrisku mūzikas klipu piesaka debijas albumu

Mūziķis Justs, kurš plašāku atpazīstamību iemantoja, pārstāvot Latviju ”Eirovīzijas” dziesmu konkursā 2015. gadā, klausītāju uznamībai nodevis singlu ”Are you there” no sava topošā albuma. Dziesma tapusi sadarbībā ar vienu no daudzsološākajiem elektroniskās mūzikas producentiem DJ Makree, bet ekscentriskā video klipa autors ir režisors Ritvars Bluka.

Markus Riva izdevis pozitīvi lādētu ballīšu hitu latviešu valodā

Markus Riva izdevis pozitīvi lādētu ballīšu hitu latviešu valodā 6

Populārais latviešu mūziķis un TV šova ”X Faktors” vadītājs Markus Riva šonedēļ izdevis skaņdarbu ”Kā būs, tā būs” no nākampavasar gaidāmā albuma. Dziesmas vēstījuma ilustrācijai skatuves mākslinieks izvēlējies foto, kurā iemūžināts 10 gadu vecumā.

Dziedātāja no Rēzeknes iekļūst Polijas šova ”Balss” ceturtdaļfinālā

Dziedātāja no Rēzeknes iekļūst Polijas šova “Balss” ceturtdaļfinālā 1

Īstas muzikālas kaislības risinās ne tikai TV3 šovā ”X Faktors”, bet arī Polijas šovā ”The Voice of Poland”, kur ar panākumiem piedalās dziedātāja no Rēzeknes Jeļena Matule. Lieliskais Vitnijas Hjūstones dziesmas izpildījums viņai nodrošināja iespēju kļūt par vienu no divpadsmit konkursa ceturtdaļfināla dalībniekiem.

Foto: Latvijas dīdžeja šovs sajūsmina izsmalcinātu publiku Vladikaukāzā

Foto: Latvijas dīdžeja šovs sajūsmina izsmalcinātu publiku Vladikaukāzā

Populārais Latvijas dīdžejs [Ex] da Bass, īstajā vārdā Mareks Dainis, nupat atgriezies no komandējuma, kas apvienots ar piedzīvojumu. Mākslinieks devies uzstāties uz tālo Vladikaukāzu, kur ne tikai sniedzis šovus plaši apmeklētās ballītēs, bet arī izbaudījis nudien glamūrīgus piedzīvojumus, tiekot uzaicināts par ”Hilton” viesnīcas galveno atklājēju.

Ne atpazīt! Samanta Tīna atkal kardināli maina stilu

Ne atpazīt! Samanta Tīna atkal kardināli maina stilu 1

Pazīstamā dziedātāja Samanta Tīna šogad, šķiet, mainās ne pa dienām, bet pa stundām. Gadu uzsākusi kā šerpa tumšmate, vasaru sagaidot, Samanta tika pie gariem, blondiem matiem, bet nu atkal pilnībā mainījusi stilu, izvēloties īsu sasuku ar lokām Marilinas Monro stilā.

Lauris Reiniks koncertu starplaikā ciemojas Libānā

Lauris Reiniks koncertu starplaikā ciemojas Libānā 1

Iemīļotais dziedātājs Lauris Reiniks, kurš šoruden devies Latvijas koncerttūrē ”Es domāšu par tevi”, mēģinājumu un koncertu noslogojumā paguvis rast iespēju doties nelielā atpūtā uz siltajām zemēm. Šonedēļ skatuves mākslinieks baudījis Libānas sauli.

Latvijas mūzikā jauns vārds – Mo Aspen

Latvijas mūzikā jauns vārds - Mo Aspen 13

Latvijas mūzikas gardēžiem pēdējais laiks iegaumēt jaunu vārdu – Mo Aspen. Mūziķis sevi piesaka ar singlu ”Hold Me Close” no gaidāmā debijas albuma ”Magical Things”, kurš tiks prezentēts 2017. gada izskaņā.