Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 13. novembris

Eižens, Jevgeņijs, Jevgeņija

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Emocijas un garastāvoklis būs vadāms. Nekādu krišanu galējībās vai pārmērīgas jūtības. Ja kāds mēģinās provocēt, spēsi noturēties un neiesaistīsies. Tomēr darbā šodien gribēsi redzēt tūlītējus rezultātus.

Horoskops vērsim

Kāda cilvēka apburošā uzmanība, kuru nespēji ieraudzīt un novērtēt vakar, šodien būs kā ceļa lukturis tumšajiem rudens vakariem. Viss, kas vajadzīgs jēgpilnai dzīvei. Tikai trūkst pavarda siltuma, tāpēc gādā malku.

Horoskops dvīņiem

Šodien ieslēgts tavs autopilots. Viss notiek atbilstoši saplānotajam, bet domās neliels haosiņš. Uzmanies no maldu ceļiem un strupceļiem, jo prāts šodien mākoņos.

Horoskops vēzim

Īstais laiks, lai meklētu jaunus virzienus – gan darbam, gan priekam. Ja gribi notikumus pietuvināt, visus variantus izspēlē prātā līdz sīkākajām detaļām vai arī pārrunā ar kādu uzticamu cilvēku.

Horoskops lauvai

Attiecībās valdīs bezvārdu saprašanās. Kopdzīves pieredze palīdzēs atšifrēt otra vēlmes un vajadzības. Ja esi brīvs no attiecībām, bet labprāt iesaistītos, partneri lūkojies ārpus savu draugu loka.

Horoskops jaunavai

Priekšnieku vēlmes šodien nolasīsi bez vārdiem un būsi gandrīz kā ideālais darbinieks. Ja vēl esi sava bosa meklējumos, ļaujies kaut jel reizi intuīcijai, tā tevi nepievils.

Horoskops svariem

Atrodi sevī iedvesmu meklēt un saskatīt jaunus ceļus un iespējas un beidz sevi uzskatīt par neveiksminieku. Šāds dienas noskaņojums var pārvērsties ilgstošā emocionālā kondīcijā, tāpēc iznīcini tā aizmetņus jebkādām metodēm.

Horoskops skorpionam

Katrs notikumu pagrieziens, pavērs patīkamus pārsteigumus. Pat lielie kritizētāji novērtēs tavu izdomu un sasniegumus. Ja kāds mēģinās provocēt, spēsi noturēties un neiesaistīsies.

Horoskops strēlniekam

Tukša fantazēšana un paļaušanās uz veiksmīgu apstākļu sakritību tev nepalīdzēs, bet ja kādu vai kaut ko esi noskatījis, sagatavo pamatīgu darbības plānu. Šodien padarītais kritīs makā.

Horoskops mežāzim

Neļaujies skepticismam un vienkārši notici labai iespējai. Atbrīvo savu iztēli un redzēsi, kāds radošums ir tevī. Pamēģini šo netradicionālo pieeju arī attiecībās. Redzēs, ko teiks partneris.

Horoskops ūdensvīram

Šodienas nebeidzamo problēmu apburtais loks tevi tikai padarīs stiprāku. Pamēģini kādu garīgās sevis sakārtošanas metodi – jogu vai meditāciju – lietderīgi un varbūt tev iepatiksies.

Horoskops zivīm

Šodien tu jutīsies ievērots un mīlēts – darbabiedri un vismīļākie cilvēki to izrādīs gan darbos, gan vārdos. Šādus uzmanības mirkļus vari sagaidīt pat no tiem cilvēkiem, kuri parasti skopi uz uzslavām.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Slavenības

Grupai "Jumprava" jauns videoklips

Grupai "Jumprava" jauns videoklips

Pēc ilgāka pārtraukuma grupas “Jumprava” dalībnieki stājās kameras priekšā, lai Dagmāras Legantes režijā taptu dziesmas ”Strīds” videoklips. Dziesma atrodama šonedēļ izdotajā albumā “Insomnia”.

Noklausies! Aminata piedāvā lipīgu dziesmu "Pamet mani"

Noklausies! Aminata piedāvā lipīgu dziesmu "Pamet mani" 1

Ar jaunu dziesmu latviešu valodā savus talanta cienītājus iepriecinājusi popdziedātāja Aminata – plašākas sabiedrības novērtējumam nodots skaņdarbs “Pamet mani”, kas ir priekšvēstnesis jau pavisam drīz sagaidāmajam minialbumam “Maiga vara”.

Paziņots Mārtiņa Ķibilda nāves iemesls

Paziņots Mārtiņa Ķibilda nāves iemesls

26. oktobrī pēkšņi mūžībā devās televīzijas raidījumu vadītājs un veidotājs Mārtiņš Ķibilds. Mārtiņa ģimene tagad sociālajos tīklos paziņojusi, kāds bijis oficiālais vīrieša nāves iestāšanās iemesls.

Kima Kardašjana paziņo, ka manāmi pieņēmusies svarā

Kima Kardašjana paziņo, ka manāmi pieņēmusies svarā

Par amerikāņu TV šovu zvaigznes Kimas Kardašjanas vizītkarti allaž kalpojis viņas šmaugais viduklis un pilnīgās formas. Nesen viena no pasaules slavenākajām sievietēm nākusi klajā ar visai negaidītu atzīšanos – viņa pieņēmusies svarā.

"Prāta vētra" vienojas kopīgā dziesmā ar lietuviešu popzvaigzni

"Prāta vētra" vienojas kopīgā dziesmā ar lietuviešu popzvaigzni

Ceturtdien, 31. oktobrī, dienas gaismu ieraudzījis kopprojekts, kurā apvienojušās populāras divu kaimiņvalstu muzikālās apvienības – latviešu ”Prāta vētra” un lietuviešu ”Daddy Was A Milkman”. Plašākas sabiedrības novērtējumam nodota jauna dziesma ”This Is How I Feel”.

''Nav gēnu, tas ir slinkums!'' Pēteris Rumpis: no Rembates ''tusētāja'' līdz trim savām sporta zālēm un iedvesmotāja statusam

''Nav gēnu, tas ir slinkums!'' Pēteris Rumpis: no Rembates ''tusētāja'' līdz trim savām sporta zālēm un iedvesmotāja statusam 11

Trenera un sportista Pētera Rumpja vārds medijos pēdējā laikā izskanējis visai bieži, tiesa, ne no tāda rakursa, kā viņš pats vēlētos. Kamēr ļaudis trin mēles par puiša privāto dzīvi, Pēteris aktīvi strādājis, kopā ar domubiedru Jāni Simsonu un citiem entuziastiem atverot trīs jaunas sporta zāles ”Fit Spot Gym”. Viņš uzskata, ka ikviens var sasniegt savu ideālo formu un gatavs sniegt palīdzīgu roku šajā ceļā! Sarunā ar Skaties.lv Pēteris atklāti pastāsta, kā no puiša, kuru agrāk ik nedēļas nogali varēja sastapt klubā, transformējies trenerī, kurš jau palīdzējis un turpina palīdzēt citiem ceļā uz sapņu augumu.

Februārī Rīgā koncertēs leģendārie ''Limp Bizkit''

Februārī Rīgā koncertēs leģendārie ''Limp Bizkit''

28. februārī ”Arēnā Rīga” viesosies pasaulslavenā amerikāņu repmetāla un reproka grupa ”Limp Bizkit”, kas kļuvusi par smagās mūzikas ikonu, apvienojot roka, metāla un agresīva hiphopa elementus. Izslavētie skatuves huligāni satricinās Rīgu ar iespaidīgu šovu un sev vien raksturīgo neapturamo enerģiju.