Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Piektdiena, 29. maijs

Maksis, Maksims, Raivis, Raivo

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

“Slavenības” aktualitātes

Radīta latviešu dziesma, kuru izdziedāt spēs tikai retais

Radīta latviešu dziesma, kuru izdziedāt spēs tikai retais 2

Trīs draugu nopietni nenopietnā apvienība no Jaunpils ”Tūkstoš ceļi” piedāvā klausītājiem savu jaunāko singlu ”Pavasara dziesma”. Kā Skaties.lv atklāj mūziķi, dziesma ir viegli dauzonīga, bezbēdīga, pilna ar zemtekstiem un vārdu spēlēm. Un – kas interesantākais – tai ir teju neiespējami padziedāt līdzi.

Reportāža: daiļās Eglītes ikrīta rutīna ''kačalkā''

Reportāža: daiļās Eglītes ikrīta rutīna ''kačalkā'' 7

Jau rīt sāksies ilgi gaidītais šovs ”Piecērt Eglītei!” – pirmie trīs laimīgie puiši dosies uz randiņu ar ”Lauku sētas” šīs sezonas skaistuli. Un viņa ieradīsies izcilā formā! Lai sagatavotos randiņu sērijai, Eglīte vairākus mēnešus piecas reizes nedēļā svīdusi sporta zālē pie spēkavīra Daiņa Zāģera. Vienā no treniņiem klāt bija arī Skaties.lv.

Evija Smagare izdod dziesmu par dzīvi četrās sienās

Evija Smagare izdod dziesmu par dzīvi četrās sienās

Dziedātāja un dziesmu autore Evija Smagare šonedēļ plašākam novērtējumam nodevusi jaunu dziesmu ”Istabā”, kas, kā uzsver pati skatuves māksliniece, atspoguļo pašreizējās sajūtas par notiekošo pasaulē.

Hosams Abu Meri nokļuvis slimnīcā

Hosams Abu Meri nokļuvis slimnīcā 1

Bijušais Saeimas deputāts, politiķis, ārsts – gastroenterologs Hosams Abu-Meri nokļuvis slimnīcā. Par to viņš pats ceturtdienas pievakarē informējis savus atbalstītājus sociālajos tīklos.

Edgars Toretto kāzu gadadienā publisko sirsnīgu foto ar sieviņu

Edgars Toretto kāzu gadadienā publisko sirsnīgu foto ar sieviņu 2

Trīs gadu kāzu gadadienu šonedēļ svin pazīstamais šovmenis, menedžeris un bērnu konkursu rīkotājs Edgars Toretto un viņa sieva un meitas māte Elza Ozoliņa, un par godu šim skaistajam notikumam viņš sociālajos tīklos publicējis romantisku kopbildi ar mīļoto.