Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 28. janvāris

Kārlis, Spodris

Iet uz sadaļu:
TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..

Slavenības

Katrīna Jaunupa parāda apjomīgo grūtnieces puncīti

Katrīna Jaunupa parāda apjomīgo grūtnieces puncīti

Ar mīļu un atklātu foto savus sekotājus iepriecinājusi fonda ”Mākslai vajag telpu” vadītāja Katrīna Jaunupa. Viņa atklājusi, ka otrā bērniņa nākšana pasaulē ir pavisam tuvu, publicējot vecākā dēla uzņemtu foto, kurā redzams viņas apaļais grūtnieces puncis.

"Grammy" balvu ceremonijā triumfē Billija Ailiša

"Grammy" balvu ceremonijā triumfē Billija Ailiša 1

Svētdien, 27. janvārī, Losandželosā pasniegtas ”Grammy” mūzikas balvas. Par ceremonijas absolūto naglu kļuva jaunā Billija Ailiša, kura triumfēja visās četrās galvenajās nominācijās, tostarp tiekot atzīta par gada labākās dziesmas un gada labākā albuma autori, un gada labāko jauno zvaigzni.

“Dzelzs vilka” dziesma atdzimst filmā “Klases salidojums 2”

“Dzelzs vilka” dziesma atdzimst filmā “Klases salidojums 2” 1

Grupa ”Dzelzs vilks” ieskaņojusi dziesmu ”Vai tev to vajag” februārī gaidāmajai komēdijai ”Klases salidojums 2”, kurā vienu no galvenajām lomām spēlē arī grupas solists Juris Kaukulis. Dziesmai tapis arī mūzikas video, piedaloties filmas aktieriem Ainaram Ančevskim un Imantam Stradam.

''Aarzemnieku'' Katrīna Dimanta atgriežas ''Eirovīzijā''! Vai viņai izdosies otro reizi prezentēt Latvijas vārdu Eiropā?

''Aarzemnieku'' Katrīna Dimanta atgriežas ''Eirovīzijā''! Vai viņai izdosies otro reizi prezentēt Latvijas vārdu Eiropā? 1

Dziedātājai Katrīnai Dimantai jau reiz ir bijis tas gods pārstāvēt Latviju “Eirovīzijas” dziesmu konkursā. 2014. gadā dziedātāja darbojās grupā ”Aarzemnieki” un centās iekarot Eiropu ar dziesmu ”Cake to bake”. Ja par ”Cake to bake” mūziķe nebija pārliecināta, tad par šā gada solodziesmu ”Heart beats” viņa ir pilnīgi droša – dziesma var gūt panākumus.

Maija Sējāne Dubaijā valdzina melnā bikini

Maija Sējāne Dubaijā valdzina melnā bikini 4

Daudzu šovbiznesa zvaigžņu piemēram gada sākumā doties atpūtā uz siltajām zemēm sekojusi pazīstamā vokālā pedagoģe Maija Sējāne un savus atbalstītājus apbūrusi ar īpaši vasarīgu foto.

Miks Dukurs uz kakla uztetovē milzu taureni

Miks Dukurs uz kakla uztetovē milzu taureni 2

Dziedātājs Miks Dukurs var lepoties ar daudziem dažādiem tetovējumiem, un šonedēļ skatuves mākslinieks kuplajam atbalstītāju pulkam atrādījis jaunu tintes zīmējumu, kas tapis uz viņa kakla.

Pamela Andersone negaidīti apprecējusies piekto reizi

Pamela Andersone negaidīti apprecējusies piekto reizi 5

Amerikāņu aktrise un modele Pamela Andersone, kuru pasaule kā seksapīlu blondīni iepazina deviņdesmitajos gados, atkal kļuvusi par precētu dāmu. 52 gadus vecā skaistule izgājusi par sievu pie Holivudas filmu producenta Džona Pītersa.

Šoruden Rīgā uzstāsies ''Bon Iver''

Šoruden Rīgā uzstāsies ''Bon Iver''

Leģendām apvītā muzikālā ģēnija Džastina Vernona (Justin Vernon) soloprojekts ”Bon Iver” beidzot būs atceļojis līdz Baltijai. Grupas ilgi gaidītais koncerts notiks 2. novembrī ”Arēnā Rīga”.

Reiniku ģimenē beidzot gaidāms mazulītis

Reiniku ģimenē beidzot gaidāms mazulītis 18

Priecīgus jaunumus medijiem atklājis grupas ”Tērvete” mūziķis, šovbiznesa zvaigžņu Laura un Rūtas Reiniku tēvs, Artūrs Reiniks. Viņš pastāstījis, ka beidzot tiks pie ilgi gaidītā mazbērniņa.