Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 14. decembris

Auseklis, Gaisma

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Lai kā tas nerīvētu tavam godam kantes, šodien nāksies piedzīvot atkarību no citu cilvēku varas, ietekmes un nosacījumiem. Nepazaudē takta sajūtu un nejauc profesionālismu ar necieņu.

Horoskops vērsim

Šodien vari sagaidīt pārsteigumus no vadības aprindām vai citām uzraugošajām struktūrām, tāpēc pārliecinies par sakārtotu darba vidi un visu nepieciešamo dokumentu esamību.

Horoskops dvīņiem

Ziedo savu laiku kādam darbam ārpus tavu pienākumu klāsta un tiksi atalgots. Šodien tas nenotiks, bet perspektīvām bagātās nākotnes vārdā vajag mēģināt. Kopdzīves plānus atliec uz citu laiku un apbruņojies ar realitātes izpratni.

Horoskops vēzim

Šodien paļaujies uz savu dzīves pieredzi un māku novērtēt cilvēkus. Neizliecies, ka nekas nav noticis, ja tu jūti un domā pretējo. Nebaidies atteikties no plāniem, kuri jau sen tavā dzīvē zaudējuši aktualitāti.

Horoskops lauvai

Ja šodien nav skaidrs, ko vēlies no dzīves, labāk neuzsāc nekādus profesionālos vai personīgos projektus. Ja vīzija ir skaidra un virziens zināms, arī nogaidi, jo šodien kārotais rīt šķitīs neinteresants.

Horoskops jaunavai

Šodien parevidēsi savu uzskatu failus un dažus uzskatīsi par vajadzību izdzēst, pat nesaglabājot rezerves kopiju. Šai nodarbei var būt divi iznākumi: īslaicīgs tukšuma un neziņas stāvoklis vai arī patīkamā ņirbēšana pakrūtē, zinot, ka tuvojas kas interesants.

Horoskops svariem

Darbs prasīs vairāk piepūles, nekā biji cerējis. Lieli un mazi šķēršļi neļaus tev izdarīt ieplānoto vai nokļūt norunātajā vietā. Reizēm ar šiem apstākļiem nevajag cīnīties, bet nogaidīt.

Horoskops skorpionam

Ja tevi pārsteigs brīdis, kad šķitīs, ka ir sasniegts strupceļš, paļaujies uz savu intuīciju un tā tev sniegs vajadzīgās atbildes. Nemēģini ar spēku ietekmēt apstākļus vai cilvēkus.

Horoskops strēlniekam

Ja šodien izvēlēsies pareizo taktiku naudas lietās, izgaisīs arī citi uzkārtie un sastrēgušie jautājumi. Pieņem lēmumu par labu mazāk, bet drošāk un vēlams neklausīties optimistisko uzmundrinātāju teiktajā.

Horoskops mežāzim

Ja ar prātu un kājām būsi labi sazemējies, saņemsi atalgojumu par jebkuru darbiņu no lielā dienas piedāvājuma. Vislabāk patiks iznesties, ja tevi iekļaus ļaužu bariņš, kuri labprāt klausīsies tavos spriedelējumos.

Horoskops ūdensvīram

Emocionālais fons būs pasteļtoņos iekrāsots un pakļausies tavai prāta kontrolei. Darījumos jāizvairās no spēka pozīcijām un ieroču demonstrējumiem. Šodien vajadzētu parūpēties par saimnieciskiem sīkumiem, lai Ziemsvētku laikā varētu gaismu un siltumu baudīt.

Horoskops zivīm

Mīlestības un draudzības attiecībās nāksies nolaisties uz zemes – sapratīsi, ka reālie dzīves apstākļi un nosacījumi ir spēcīgāki pat par lielu gribēšanu. Iespējams, tas ir pārbaudījums, laiks visu saliks pa atvilktnītēm un plauktiņiem.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Slavenības

''Alkoholisms nav slimība!'' Seksīgo šovu zvaigzni Violetu sadusmo dzērāju atrunas

''Alkoholisms nav slimība!'' Seksīgo šovu zvaigzni Violetu sadusmo dzērāju atrunas 20

Dānijā dzīvojošā šovu zvaigzne no Aizkraukles Violeta Stepanova pošas gada nogales ballītēm, kurās, protams, plūdīs arī šampanietis. Šajā sakarā slavenība vēlas izteikties par tēmu, kas sāp daudziem latviešiem – pārmērīgu alkohola lietošanu. Smukā Viva vēlas reizi par visām reizēm lauzt mītu par alkoholismu kā slimību.

Baiba Sipeniece-Gavare žilbina "Amoralle" kleitā

Baiba Sipeniece-Gavare žilbina "Amoralle" kleitā 8

Televīzijas sejas un pasākumu vadītājas Baibas Sipenieces-Gavares spožā personība allaž atspoguļojusies arī viņas ģērbšanās stilā. Šonedēļ Baiba priecējusi ar izsmalcinātu eleganci, pozējot zīmola ”Amoralle” tērpā.

Raimonds Bergmanis pateicas Aminatai par koncertiem Afganistānā

Raimonds Bergmanis pateicas Aminatai par koncertiem Afganistānā 2

Valsts svētku laikā populārā dziedātāja Aminata viesojās pie Latvijas kontingenta karavīriem Afganistānā, sniedzot divus koncertus Marmalas bāzē Mazarišarīfā Latvijas un sabiedroto valstu karavīriem. Piektdien, 7. decembrī, par to viņai pateicies aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis.

Dānijas kroņprincese Mērija un Latvijas pirmā lēdija apbur ar eleganci

Dānijas kroņprincese Mērija un Latvijas pirmā lēdija apbur ar eleganci 4

Oficiālā divu dienu vizītē ceturtdien, 6. decembrī, Latvijā ieradās Dānijas kroņprincis Frederiks un kroņprincese Mērija. Karalisko pāri Rīgā sagaidīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi Ivetu Vējoni. Abas dāmas sabiedrību apbūrušas ar elegantajiem un gaumīgiem tērpiem.

TV3 šovu dalībnieku zvaigžņu koris ieraksta dziesmu "Prieks kopā būt"

TV3 šovu dalībnieku zvaigžņu koris ieraksta dziesmu "Prieks kopā būt"

Pagājušajā nedēļā pēc vairāk nekā desmit gadu pārtraukuma ierakstu studijā satikās populāru TV šovu dalībnieki, lai vienotos kopīgā dziesmā “Prieks kopā būt” par godu TV3 Jaungada šovam, kas ar tieši tādu pašu nosaukumu gada nogalē priecēs skatītājus visā Latvijā.

Latviju modina “Tumsas” hits “Draugs” burvīgā kora sniegumā

Latviju modina “Tumsas” hits “Draugs” burvīgā kora sniegumā

Pavisam drīz – 11. decembrī – Ķīpsalas hallē izskanēs lielkoncerts “Mans draugs – Mārtiņš Freimanis”. Tas pulcēs daudzus mūziķus, kuri savulaik strādāja un uzstājās kopā ar Mārtiņu. Viņu vidū arī koristi Mārtiņš Kalnājs un Guntis Cimiņš, kuri 6. decembra rītā viesojās raidījumā “900 sekundes”.

''Patiesības spoguļa'' Lauras konflikts ar māti: ģimenes draugs nāk klajā ar atklātu stāstu par Amolu sievietēm

''Patiesības spoguļa'' Lauras konflikts ar māti: ģimenes draugs nāk klajā ar atklātu stāstu par Amolu sievietēm 39

Skaties.lv nedēļas sākumā publiskoja ”Patiesības spoguļa” zvaigznes Lauras Amolas stāstu par to, kā viņas laimi it kā postīt cenšas tuva radiniece. Nu pie Skaties.lv vērsies ģimenes ilggadējais draugs Māris Lūsis, kurš redzējis meiteni uzaugam, zina, ap ko grozās lieta, un vēlas aizstāvēt cilvēku, kurš absolūti nepelnīti nonācis nežēlastībā šajā situācijā. Tā ir Lauras mamma Līga.

Kašers piedāvā lirisku Ziemassvētku hitu “Būtība”

Kašers piedāvā lirisku Ziemassvētku hitu “Būtība”

Ziemassvētku gaidīšanas laikā tradicionāli daudzas pašmāju mūzikas zvaigznes savus fanus iepriecina ar tematiskām dziesmām. Arī multimākslinieks Kašers klausītāju uzmanībai nodevis jaunu dziesmu ”Būtība”, ko Ziemassvētkiem veidojis kopā ar savu radošo komandu.

Zināmi “Eirovīzijas” nacionālās atlases pusfinālisti

Zināmi “Eirovīzijas” nacionālās atlases pusfinālisti 3

Trešdien, 5. decembrī, kļuvis zināms, kuri mūziķi un grupas cīnīsies par iespēju pārstāvēt Latviju 64. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Telavivā. No 33 dalībniekiem, kuri novembrī piedalījās otrajā atlases kārtā, dalībai konkursā izvēlēti 16 pretendenti.

Foto: Sanda Kiopa glaunais ceļojums uz Gruziju

Foto: Sanda Kiopa glaunais ceļojums uz Gruziju 6

Populārais mūziķis Sandis Kiops pēdējo gadu laikā kļuvis par īstu ceļošanas entuziastu, un faniem ir grūti izsekot, kurā pasaules malā viņš kurā brīdī atrodas. Šobrīd mākslinieks ar savu līgavu Dainu jau bauda saulīti Tenerifē, taču īsi pirms aizbraukšanas pastāstīja Skaties.lv par savu lielo šī rudens braucienu – ceļojumu uz Gruziju par godu Dainas dzimšanas dienai.

Dzīve pēc skandalozās šķiršanās: kāds jau atkal cenšas izpostīt ''Patiesības spoguļa'' zvaigznes Lauras Amolas laimi

Dzīve pēc skandalozās šķiršanās: kāds jau atkal cenšas izpostīt ''Patiesības spoguļa'' zvaigznes Lauras Amolas laimi 41

Šova ”Patiesības spogulis” zvaigzne Laura Amola jau labu laiku dzīvo Gērnsijā, kur pēc skandalozās šķiršanās no Mārtiņa Bankevica uzsākusi jaunu, skaistu dzīvi, iekārtojusies labā darbā. Diemžēl Lauras laimei šobrīd ceļā stājusies pašas meitenes tuva radiniece. Pie Skaties.lv vērsās Lauras draugs, atklājot šo stāstu un paužot cerību, ka, ja iesaistīsies prese, sieviete beidzot rimsies mest akmeņus savas radinieces ceļā.