Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 26. jūnijs

Ausma, Inguna, Ingūna, Inguns, Ausmis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Izvairies no represīvām vadības metodēm. Ja tavā pakļautībā strādā citi cilvēki, izvēlies tikai demokrātisku vadības stilu. Ja darbojies radošajās sfērās, vari pievērst savai darbībai vajadzīgo cilvēku uzmanību.

Horoskops vērsim

Fantāzijas mājos tavā nemierīgajā dvēselē. Daudzsološie sapņi gan neiegūs konkrētas aprises, tomēr sniegs iekšēju mierinājumu. Tu vilcināsi laiku, lai neķertos klāt kādas būtiskas problēmas risināšanai.

Horoskops dvīņiem

Šodien ir liela varbūtība, ka sastapsies ar nesapratni, apzinātu vai nejaušu negodīgumu vai līdzīgām izpausmēm. Juridiskie vai reliģiskie jautājumi var kļūt par tavu un partneru strīdu iemesliem.

Horoskops vēzim

Praktisko uzdevumu risināšana šodien nedrīkst nomākt radošos centienus. Ja nepievērsīsi uzmanību detaļām, nāksies pie uzdevumiem atkārtoti atgriezties, tāpēc apbruņojies ar pacietību un skaties uz lietām ar mākslinieka acīm.

Horoskops lauvai

Mēģināsi apvienosi taupīgumu un dzīšanos pēc dzīves labumiem. Vai tev lieliski izdosies tos sintezēt, parādīs laiks. Nepārkāp dabiskuma un viegluma robežas, lai aktivitātes nepārvērstos farsā.

Horoskops jaunavai

Kāda vīzija vai apcerīga doma tevi nelaidīs vaļā visas dienas garumā. Neapspied šo domu, bet centies izpētīt, kāpēc tā tevi vajā. Šodien ir īstais laiks, lai iedziļinātos kāda notikuma, stāsta vai projekta vēsturē.

Horoskops svariem

Šodien darījumus vajadzētu kārtot ar rakstisku dokumentu starpniecību un, pēc iespējas, izvairīties no vārdiskām vienošanās formām. Tavu labsajūtu var ietekmēt veselības stāvoklis un atmosfēra mājās.

Horoskops skorpionam

Šodien meklēsi netradicionālus risinājumus parastām sadzīviskām situācijām, bet visi līdzekļi mērķu sasniegšanai nebūs vienlīdz labi. Pievērs uzmanību tam ko tu ēd vai dzer, jo pastāv iespēja iedzīvoties nelabā dūšā.

Horoskops strēlniekam

Šodien būs vēlēšanās vai nu pārspīlēt, vai nenovērtēt dažādu problēmu iespējamību. Abas šīs galējības norāda uz tavu iekšējo nepārliecinātību kādā jautājumā. Attiecību jomā labāk ieņem pasīvā gaidītāja pozīciju.

Horoskops mežāzim

Šodien nevajadzētu savus spēkus izšķiest maznozīmīgos darbos, bet gan pievērsties lieliem sociāliem vai radošiem projektiem. Sadarbība ar neformālām organizācijām un interešu klubiem var nodrošināt plašu darbības lauku nākotnē.

Horoskops ūdensvīram

Šodien tevi pārņems atvieglojuma un iekšēja miera sajūta. Lēnu garu apdarīsi ikdienas darbus, kamēr prāts kavēsies pie nedaudz romantiskākiem dzīves aspektiem.

Horoskops zivīm

Neskatoties uz to, kā attīstās šodienas notikumi, atradīsi sabiedrotos un saskatīsi nākotnes perspektīvas. Izturies dabiski un parādi visiem savas pārliecības priekšrocības.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Slavenības

"Laba Daba" - tas nav festivāls, tā ir atmosfēra!

"Laba Daba" - tas nav festivāls, tā ir atmosfēra!

“Laba Daba” nav festivāls! Tā ir atmosfēra! Ja daudzos festivālos koncertus skatās kājās stāvot, “Labā Dabā” liela daļa no tiem tiek baudīta atlaižoties zaļā zālītē. Festivāla atmosfēru īpašu padara: tā atrašanās vieta – ainaviski skaistajā Gaujas nacionālā parka teritorijā-, norises vietai pateicīgais apmeklētāju skaits un mūzikai paralēlo norišu programma.

Festivāls "Laba Daba" aug, paplašinot paralēlo programmu

Festivāls "Laba Daba" aug, paplašinot paralēlo programmu

“Laba Daba” 2019.gadā paplašina nosaukumu no mūzikas uz mūzikas un mākslas festivālu. Nosaukumā iekļautais salikums ‘’mūzikas un mākslas’’ norāda uz festivāla formāta maiņu, papildinot muzikālo programmu ar mākslas programmu- eksperimentālo teātri, dejām un performancēm.

Ekstrasense Džūlija Vanga paziņo, ka ir vīrietis

Ekstrasense Džūlija Vanga paziņo, ka ir vīrietis 50

Ekstrasense Džūlija Vanga jau labu laiku pārsteidz savus atbalstītājus ar stila maiņām un arvien vairāk un vairāk pietuvināšanos vīrieša ārienei. Nu viņa paziņojusi, ka turpmāk Džūlija Vanga ir zīmols, bet viņu jādēvē par misteru Tomasu.

Anna Dribas piedāvā vasarīgu mīlas dziesmu

Anna Dribas piedāvā vasarīgu mīlas dziesmu 1

Ar romantisku dziesmu savus talanta cienītājus iepriecinājusi temperamentīgā dziedātāja un dejotāja Anna Dribas. Nesen plašākas sabiedrības novērtējumam nodots skaņdarbs ”Tikai tu”.

Dziedātāja Liene Greifāne izdod pirmo singlu krievu valodā

Dziedātāja Liene Greifāne izdod pirmo singlu krievu valodā

Dziedātāja, režisore Liene Greifāne, kura šobrīd dzīvo Maskavā un studē kinorežiju institūtā ”VGIK”, atsākusi mūzikālo darbību un ierakstījusi divas versijas savai jaunajai dziesmai ”Еду к тебе” (Braucu pie tevis).

Linda Leen izdod hita “Uzar mani kā zemi” remiksus

Linda Leen izdod hita “Uzar mani kā zemi” remiksus 1

Sava talanta cienītājus īsi par saulgriežiem iepriecinājusi populārā dziedātāja Linda Leen – šonedēļ plašākas sabiedrības novērtējumam skatuves māksliniece nodevusi divus hita ”Uzar mani kā zemi” remiksus un kopā ar mūziķi Rihardu Lībieti aicina uz īpašiem naktskoncertiem.