Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 25. augusts

Ludvigs, Ludis, Ivonna, Patrīcija, Patriks

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Var parādīties arī neadekvātas izpausmes un tās tiešā veidā atspoguļosies tavās personīgajās attiecībās. Notikumu virpulis pieņemsies spēkā un var pavilkt līdzi visas citas sfēras.

Horoskops vērsim

Sadzīves komercijā izvairies no riska. Azartspēles un avantūrās arī šodien neiesaisties. Tev nopietni jāpierāda savs statuss un tā stabilitāte, bet ieguldītā enerģija var neattaisnot rezultātu.

Horoskops dvīņiem

Šodien tava mini pasaule var piedzīvot nelielu virpuli, kas iespaidos tavu emocionālo stabilitāti. Un tad jau tas virpulis pieņemsies spēkā un var pavilkt līdzi visas citas sfēras.

Horoskops vēzim

Rosība būs liela, bet procesi būs samērā neauglīgi, darbi iekavēsies vai tiks pārtraukti, lai skaidrotos un meklētu vainīgo. Tev šodien aktivizēta filozofiskā prāta programma, tāpēc notiekošo pārāk nopietni neuztversi.

Horoskops lauvai

Vairies krāpšanas, nodevības un viltus solījumus. Neskatoties uz milzīgu vilinājumu, neatļaujies šmugulēšanos.. Rosība būs liela, bet procesi būs samērā neauglīgi, darbi buksēs un no tā vieglāk nekļūs.

Horoskops jaunavai

Mīlas frontē var pāršaut pār strīpu ar pārliekas pieķeršanās demonstrēšanu. Jāpalaiž partneris garākā saitītē. Atklāta izrunāšanās palīdzēs līdzsvarot psihoemocionālo fonu un atgūt mieru.

Horoskops svariem

Šodien tava rīcība un lēmumi būs drosmīgi, bet inteliģence un labās manieres palīdzēs notušēt asos stūrus. Tavs personīgo problēmu risinājumu meklējums būs īstais, lai arī citi domās savādāk.

Horoskops skorpionam

Komunikācija ar partneriem vai dzīvesbiedriem būs traucēta un vajadzēs lielu piepūli, lai viens otru sadzirdētu un saprastu. Mājās rosība būs liela, bet samērā neauglīga.

Horoskops strēlniekam

Tevi var pārņemt kāda vīzija, kura nebūs dzīvotspējīga, bet nedos tev mieru, kamēr pats par to nepārliecināsies. Atgriezeniskās saites uztveršana palīdzēs atgūt mieru un harmoniju.

Horoskops mežāzim

Svarīgi ir nekrist apātijā un arī neļauties emocionālai turbulencei, bet apmeklēt baznīcu, jogu vai vienkārši vienatnē pie dabas pameditēt. Izvēlies sev piemērotāko.

Horoskops ūdensvīram

Tukšās runās un bezjēdzīgās darbībās tiks iztērēta diena. Ja laiks tev ir vērtība, izvairies no bezmērķīgas komunikācijas. Pēcpusdienā vari aizšaut uz kādu lielveikalu un patukšot maciņu lielās izpārdošanas maratonā.

Horoskops zivīm

Ja pret pienākumiem attieksies pavirši un uz ātru roku, cietīs tava reputācija. Izvēlies cilvēku, kurš var kļūt par tavu skolotāju vai pavadoni vai starpnieku sarežģītu situāciju kārtošanā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Slavenības

Rača fani stundu stāv rindā pēc dzejnieka autogrāfiem

Rača fani stundu stāv rindā pēc dzejnieka autogrāfiem 4

Ceturtdien, 22. augustā, izpārdotā Dzintaru koncertzālē notika dzejnieka un mūziķa Guntara Rača jaunās dzejoļu grāmatas ”Mīlestība ir” atvēršanas svētku koncerts. Publika uzstāšanos uzņēma ar stāvovācijām un pēc koncerta vēl ilgi uzkavējās koncertvietā, lai tiktu pēc mākslinieka autogrāfiem.

Foto: īpašā konkursā izvēlēts Latvijas skaistākais ponijs

Foto: īpašā konkursā izvēlēts Latvijas skaistākais ponijs

Rīgas svētku laikā norisinājās īpašs sarīkojums – poniju skaistumkonkurss, kurā par uzvarētāja godu sacentās poniji un viņu mazie saimnieki. Pasākuma apmeklētājiem visas dienas garumā bija iespēja vērot dažādus priekšnesumus, atrakcijas, kurās iesaistīti zirgi vai poniji.

Tumšmate Sindija Vilde kļuvusi par blondīni

Tumšmate Sindija Vilde kļuvusi par blondīni 4

Vasaras izskaņā pamatīgām izskata pārvērtībām ļāvusies pazīstamā pasākumu rīkotāja Sindija Vilde. Sieviete, kuru līdz šim pazinām kā tumšmati, šonedēļ atklājusi, ka kļuvusi par blondīni.

Foto: krievu humora mīļi Jūrmalā "šturmē" Semjona Sļepakova koncertu

Foto: krievu humora mīļi Jūrmalā "šturmē" Semjona Sļepakova koncertu 2

Pirmdien, 19. augustā, Dzintaru koncertzālē notika “Comedy Club” rezidenta, ”barda – humorista” Semjona Sļepakova radošais vakars. Mākslinieks tika sagaidīts ar vētrainiem aplausiem, bet skatītājus gaidīja pārsteigums – tikšanās ar Ivanu Urgantu un citiem slaveniem Sļepakova kolēģiem.

Aija Dembovska laimējusi loterijā

Aija Dembovska laimējusi loterijā 116

Kam neveicas mīlā, tam veicas loterijā – šis teiciens nostrādājis Aijas Dembovskas gadījumā. Piedzīvojusi virkni vilšanos zēnos un vasaru pavadījusi viena, šovu zvaigzne tikusi pie liela laimesta.