Zvaigžņu kari ir 2015.gada gaidītākā filma

Komentāri

Zinātniskās fantastikas franšīzes Star Wars (Zvaigžņu kari) jaunākā daļa ir 2015.gada gaidītākā filma, noskaidrojies kinoteātra biļešu tirgotāja Fandango aptaujā.

Starp šī gada gaidītākajām kinolentēm ierindojušās tādas filmas kā Star Wars: Episode VII – The Force Awakens, Avengers: Age of Ultron un The Hunger Games: Mockingjay – Part 2, kas ir slavenu filmu franšīzu turpinājumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Eksperti pieļauj, ka šogad varētu tikt pārspēts 2013.gada rekords, kad ieņēmumi no kino biļešu pārdošanas ASV sasniedza 11 miljardus dolāru. 2014.gads noslēdzās ar aptuveni 9,4 miljardiem dolāru.

Skatītāji uz lielajiem ekrāniem visvairāk vēlas redzēt filmu sērijas The Hunger Games (Bada spēles) zvaigzni Dženiferu Lorensu, liecina aptaujas dati. Franšīzes pēdējā filma iznāks 20.novembrī.

Tikmēr visnepacietīgāk gaidītais aktieris izrādījās Roberts Daunijs jaunākais, kurš supervaroņu filmā Avengers: Age of Ultron atkārtos Dzelzs vīra lomu.

Kino skatītāji gaida arī erotiskā bestsellera Fifty Shades of Grey (Greja piecdesmit nokrāsas) ekranizāciju, kā arī dinozauru filmu Jurassic World. Ģimenes filmu vidū visgaidītākās izrādījās Minions, Cinderella, Inside Out, Peanuts un Pan.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl