Žurnāliste atklāj patiesību par skandālu ap Lemberga biezpienmaizi

4 komentāri
Žurnāliste atklāj patiesību par skandālu ap Lemberga biezpienmaizi
Foto: Facebook/Linda Sloka

”Ventspilij esot savas naudas zīmes, pat sava laika zona, turklāt arī pamanāms pilsētas vadītājs Aivars Lembergs, kurš gan oficiāli ir no pienākumiem atstādināts. Iepriekš nekad nebiju apmeklējusi viņa iknedēļas preses konferences Ventspils domē. Tomēr šī nedēļa bija izņēmums. Jau iepriekš par tām klīda dažādi nostāsti. Nu bija laiks par to patiesumu pārliecināties arī pašai,” savā Facebook.com profilā nu jau tik slaveno tikšanos ar Lembergu atstāsta žurnāliste Linda Sloka.

”Preses konferences sākums: žurnālisti sasēdušies ap ovālo galdu. Lemberga vietu var atpazīt pēc tā, ka tur novietots īpaši viņam termosā sagatavots dzēriens, kafijas krūze, žāvētie augļi un biezpienmaizīte. Pirms preses konferences sākuma vēl kolēģiem no reģionālajiem medijiem apprasos, vai tiešām mums būs jāskatās, kā viņš launago? Tas vairāk šķita kā joks nevis performance, ko nāksies skatīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Īsi pirms preses konferences sākuma telpā ienāk Lembergs. Apsēžas savā vietā un sāk mieloties ar savu biezpienmaizīti. Viņa maltītes laikā telpā valda kapa klusums un mēs visi skatāmies, kā viņš launago. Te lieki piebilst, ka ar šo Lembergs katram bija parādījis savu vietu. Arī uz jautājumiem, piemēram, par Panamas dokumentiem vai veselības aprūpi bēgļiem atbildēja izvairīgi. Taču žurnālisti neuzdeva nevienu precizējošu jautājumu,” novēroja Linda.

”To nerakstu tāpēc, ka man skaustu, ka pati netiku pie biezpienmaizes, bet tas atklāj mazu daļu no dzīves Ventspilī, kuras sauklis, starp citu, ir Pilsēta ar rītdienu.”

Tiesa gan, ar šo notikumi nav beigušies. Pāris dienas vēlāk Ventspils mērs žurnālistei nosūtījis saldu dāvanu. Viss jau būtu jauki, ja vien šo dāvanu nepavadītu ne tik glaimojošs video ar Lemberga versiju par notikušo.

Foto

Video

TOP komentāri

 • Anna
  +2 +2 0

  Anna

  Ak dievs, cilvēks paēda pusdienas pirms preses konferences.. Žurnālisti varētu nodarboties ar jēdzīgākām lietām, nevis šādu sviestu aprakstīšanas... Fuj
 • Fakts
  +1 +1 0

  Fakts

  Normāli būtu uzcienāt arī sanākušos, lai žurnālistiem nav jārij siekalas.
 • Daina

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl