Zināms Justa uzstāšanās kārtas numurs Eirovīzijā

Komentāri
Zināms Justa uzstāšanās kārtas numurs Eirovīzijā
Foto: F64

Latvijas dalībnieks Justs Sirmais starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā ar Aminatas sarakstīto dziesmu Heartbeat uzstāsies otrajā pusfinālā, 12. maijā, kā pirmais.

“Kāpt pirmajam uz skatuves vienmēr ir liels izaicinājums un prasa īpašu koncentrēšanos, bet tajā pašā laikā šis sarežģītais uzdevums ļoti mobilizējot,” saka Justs. Viņš ir pārliecināts, ka Latvijas un viņa vārds, izskanot pirmajam, nesīs lieliskus rezultātus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdzās Latvijas pārstāvim otrajā pusfinālā uzstāsies mūziķi no vēl 18 valstīm: Albānijas, Austrālijas, Baltkrievijas, Beļģijas, Bulgārijas, Dānijas, Maķedonijas, Gruzijas, Īrijas, Izraēlas, Lietuvas, Norvēģijas, Polijas, Rumānijas, Serbijas, Slovēnijas, Šveices un Ukrainas.

Starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa pirmais pusfināls Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā notiks 10. maijā, otrais – 12. maijā, bet fināls – 14. maijā.

Kopumā starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā, kas šogad norisināsies jau 61. reizi, piedalīsies 43 dalībvalstis.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl