Komentāri
Zināms Holivudas superzvaigžņu pāra Eštona Kačera un Milas Kūnisas jaundzimušā vārds
Foto: AP/Scanpix

Novembra pašas beigās pasauli satricināja ar labām ziņām no Holivudas zvaigžņu pāra privātās dzīves – pasaulē nāca aktieru Eštona Kačera un Milas Kūnisas otrais bērniņš. Portāls “ApNews” arī nācis klajā ar informāciju par to, kā tad sauks jaundzimušo.

30. novembra naktī pulksten 1.21 naktī pēc vietējā laika Kačera un Kūnisas ģimene kļuva par vēl vienu mazu cilvēciņu bagātāka, jo pasaulē nāca Dmitrijs Portvūds Kačers.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jautāts, vai kaut kad drīzumā pasaulē arī varēs ieraudzīt publiskas bildes ar mazuli, Kačers atbildēja: “Mēs saviem bērniem gribētu ļaut pašiem izvēlēties, vai viņi vēlas tapt redzami sabiedrībai vai nē. Nevēlamies izvēlēties viņu vietā.”

Dmitrijs ir pāra otrais bērns. Viņa vecākā māsa Vjata piedzima 2014. gadā, savukārt abi gredzenus mija 2015. gadā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl