Zināmi nozīmīgās TV raidījumu balvas pretendenti

Komentāri
Zināmi nozīmīgās TV raidījumu balvas pretendenti
Foto: Reuters/ SCANPIX

Losandželosā nosauktas nominācijas Amerikas Savienoto Valstu televīzijas raidījumu balvai Emmy.

Visvairāk – 26 kategorijās – nominēts Deivida Benofa amerikāņu televīzijas drāmas seriāls Troņu spēle. Savukārt 21 nomināciju ar saviem seriāliem – politisko trilleri House of Cards un komēdijseriālu Transparent- ieguvis ASV interneta medijs Netflix.

Par labākā galvenās lomas aktiera godu sacentīsies politiskās drāmas House of Cards galvenā varoņa atveidotājs Kevins Speisijs, Džefs Daniels no seriālā Newsroom un Braiens Krenstons no Breaking Bad. Savukārt labākās aktrises titulam nominētas tādas zvaigznes kā Elizabete Mosa, Klēra Deinsa un Robina Raita.

Emmy balva vai vienkārši Emmy ir ASV apbalvojums televīzijā. Tā tiek uzskatīt par ekvivalentu balvu Amerikas Kinoakadēmijas balvai, Tony balvai un Grammy balvai. Balva tiek pasniegta dažādu amerikāņu televīzijas sektoru pārstāvjiem. Emmy tiek pasniegta kopš 1949. gada. Šogad Emmy pasniegs 25. augustā.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl