Ziemassvētku dziesmiņas – kā izturēt šo laiku?

Komentāri

Nu jau tepat ir Trešā advente un aiz kalniem nav arī paši Ziemassvētki. Bez Tabu skaidro, kā šajā laikā nepazust daudzo Ziemassvētku melodiju virpulī.

Tie, kuriem īpaši bieži nākas dzirdēt un savā ziņā arī ciest Ziemassvētku laikā, ir radio dīdžeji, kas spiesti klausīties Ziemassvētku melodijas jau no novembra beigām. Star FM radio personība Jānis Romanovskis norāda, ka pat baudāma un neapnicīga ir gaumīga Ziemassvētku mūzika, taču banālas melodijas liek trūkties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt grupas ārzemnieki solists Jorans Šteinhauers atklāj, ka uz šiem svētkiem ir sacerējis savu dziesmiņu Ziemassvētkiem un noklausījies latviešu dziesmu Uzsniga sniedziņš balts. Viņš atklāj, ka īsti nesaprot, kāpēc daži viņa paziņas uzskata šo dziesmu par depresīvu. ”Tā taču ir melanholiska. Skaista,” uzskata Jorens.

Savukārt aktrise Rēzija Kalniņa uzskata, – lai nezaudētu svētku sajūtu, ir jānodala dziesmas, kas skan, piemēram, baznīcā un lielveikalā. Vairāk skaties video.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl