Zeltiņa nespēj peldēties dzimtenes ūdeņos

Komentāri
Zeltiņa nespēj peldēties dzimtenes ūdeņos
Foto: F64

Aktrise un rotu zīmola Soulstones autore Agnese Zeltiņa (43) pēc atgriešanās no Apvienotajiem Arābu Emirātiem vēl ne reizi nav laidusies peldus Latvijas ūdeņos.

Aktrise sarunā ar žurnālu Kas Jauns atzīst, ka no Emirātiem ”aizbēgusi” galvenokārt nepanesamā karstuma dēļ. Tur gaisa temperatūra bijusi pat plus 45 grādi, bet ūdens iesilis līdz plus 33 grādiem. Tas bijis iemesls arī katru dienu nodoties ūdens priekiem. Tikmēr dzimtenes ūdeņus daiļā aktrise šovasar ne reizi nav baudījusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Visu laiku peldējos Emirātos, kur jau martā temperatūra jūrā bija plus 30 grādu. Tas man bija kā regulārs ikdienas rituāls, tas ir mans sports. Devos uz pludmali un četru stundu laikā ūdenī nopeldēties gāju ik pēc desmit minūtēm. Tur nav iespējams atrasties saulē, visu laiku jāiet ūdenī, jo karstums ir ārprātīgs. Savukārt tagad Latvijā nespēju ieiet jūrā, jo pierasts pie tiem 33 grādiem. Arī gaiss nav tik silts, lai bez saņemšanās un drebināšanās iebristu ūdenī,” žurnālam Kas Jauns stāsta Zeltiņa. Lai uzturētu sevi formā, kamēr atrodas dzimtenē, aktrise apmeklē Vingruma klubu.

Latvijā pavadītais laiks Zeltiņai bijis ļoti produktīvs. Kopā ar ģimeni nosvinējusi Jāņus, apciemojusi draugus Jūrmalā, meitu laukos, apsveikusi omi 90 gadu jubilejā, nesen nosvinējusi mammas dzimšanas dienu. Bet jau tuvākajās dienās tiks atklāts interneta veikals Zeltina.com, kurā ikviens varēs iegādāties viņas darinātās rotas, kuras aicinām novērtēt galerijā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl