Vitnijas Hjūstones meita aizvesta no slimnīcas nomirt dabīgā nāvē

Komentāri
Vitnijas Hjūstones meita aizvesta no slimnīcas nomirt dabīgā nāvē
Foto: Scanpix

Dziedātājas Vitnijas Hjūstones meita Bobija Kristīna Brauna, kura šā gada februārī mātes nāves gadadienā tika atrasta bezsamaņā vannā, pēc mēnešiem ilgas cīņas par dzīvību šonedēļ aizvesta no slimnīcas. Cerības par viņas atveseļošanos ir zudušas.

Kopš janvāra Hjūstones meitas stāvoklis nav uzlabojies, un nu viņa atvienota no dzīvības uzturēšanas aparātiem un nogādāta invalīdu aprūpes klīnikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Plašu rezonansi sabiedrībā izraisījusi 22 gadus vecās jaunietes vīra Nika Gordona rīcība. Jau labu laiku uz viņu krīt aizdomu ēna par iespējamu fiziska spēka izmantošanu pret meiteni, tomēr līdz šim aizdomas netika apstiprinātas.

Nu ir pamats domāt, ka runas nav nejaušas, jo puisis savu sievu pametis novārtā. Bobijas dzīves pēdējās dienās viņš devies simtiem kilometru attāluma uz Floridu, lai baudīju sauli un džakuzi peldes.

Tikmēr Hjūstones meitas radi pulcējušies Atlantā, lai atvadītos no meitenes. Izredžu par atveseļošanos nav, jo viņas stāvoklis turpina pasliktināties.

Ņemot vērā pēdējos notikumus, policija nolēmusi lietu izskatīt nevis kā nelaimes gadījumu, bet gan kā slepkavību, jo pastāv aizdomas, ka Gordons savu sievu iepriekš piekāvis. Tāpat viņu apsūdz meitenes bankas kontu iztukšošanā.

Bobija tika atrasta bezsamaņā vannā tieši trīs gadus pēc mātes nelaimes – arī Vitnija Hjūstone mira vannā pēc sirdslēkmes, ko bija izraisījusi kokaīna pārdozēšana.

FOTO

Lasi vēl