Vils Smits repo kopā ar Džimiju Falonu

Komentāri

Tie, kas redzējuši kaut vienu epizodi no Džimija Felona sarunu šova, zina, ka viņš prot uzņemt savus viesus. Tā, piemēram, šajā gadījumā viņš uzrepoja kopā ar Vilu Smitu, kurš, kā zināms, arī ir diezgan pazīstams reperis.

Neskatoties uz to, ka Holivudas superzvaigzne Vils Smits, kurš zināms arī kā reperis Fresh Prince, nav izdevis neko jaunu jau gandrīz 10 gadus (pēdējais singls izdots 2005. gadā), bet tas ir saprotams, jo viņam tomēr ir jāaudzina bērni. Toties nesen viņš parādīja, ka joprojām pieprot to lietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Liekot lietā īpašu iPad aplikāciju, viņš kopā ar Džimiju Falonu izveidoja paštaisītu mūziku, bet pēc tam norepoja Roba Beisa un DJ E-Z Roka It Takes Two. Kā tas izklausījās? Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl