Viljama un Keitas otrais bērns būs ceturtais rindā uz troni

Komentāri
Viljama un Keitas otrais bērns būs ceturtais rindā uz troni
Foto: AFP/ Scanpix

Aprīlī pasaulē gaidāmais Kembridžas hercoga Viljama un viņa sievas Ketrinas otrais bērns būs ceturtais rindā uz troni.

“Viņa Karaliskās Augstības Kembridžas hercogs un hercogiene ar prieku paziņo, ka viņu mazulis gaidāms 2015. gada aprīlī,” teikts oficiālā Kensingtonas pils paziņojumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

32 gadus vecā Ketrina otrdien pirmoreiz parādīsies sabiedrībā vairāk nekā divu mēnešu laikā. Viņa piedalīsies svinīgā ceremonijā par godu Singapūras prezidentam.

Ketrina pēdējoreiz izgāja sabiedrībā 5. augustā. Smagas grūtniecības toksikozes dēļ viņai nācies pavadīt laiku ārpus sabiedrības redzeslauka.

Pāris pagājušajā mēnesī paziņoja par otrā mazuļa gaidībām.

Ketrina tāda paša iemesla dēļ tika hospitalizēta, kad gaidīja savu pirmo bērnu. Princis Džordžs piedzima 2013. gada 22. jūlijā Londonas Svētās Marijas slimnīcā un svēra 3,8 kilogramus.

Džordžs ir slavenā pāra pirmdzimtais un trešais rindā uz troni. Viņa piedzimšana bija plaši apspriests notikums medijos. Kembridžas hercoga un hercogienes otrais bērns būs ceturtais rindā uz troni, atbīdot savu tēvoci princi Hariju uz piekto vietu.

Kembridžas hercogs un hercogiene cenšas pasargāt savu privāto dzīvi. Šomēnes viņi nosūtīja fotogrāfam, kurš parkā centās nofotografēt princi Džordžu, brīdinājuma vēstuli, kurā draudēja vērsties tiesā.

Pāra runasvīrs pauda aizdomas, ka paparaci esot novērojis prinča dienas režīmu. Karaliskās ģimenes atvasi nācies aizvest no parka Londonā, kad fotogrāfs pienācis pārāk tuvu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl