Komentāri
VIDEO: Velgu Vītolu ēterā ierodas apsveikt mazā meitiņa
Foto: publicitātes

Raidījumā Dzintara dziesmas rīdziniekiem bija iespēja nosūtīt sveicienus savām māmiņām Mātes dienā, jo Juris Hiršs Vecrīgā devās pārsteigt cilvēkus, sniedzot iespēju, ar raidījuma Dzintara dziesmas starpniecību, sveikt savas mammas. Bet tas nebija vienīgais pārsteigums!

Savukārt raidījuma studijā bija divas māmiņas un divas meitiņas! Viesos tika aicinātas Ira Krauja-Dūduma kopā ar savu meitu Rūtu Dūdumu. Savukārt Juris Hiršs studijā bija atvedis pārsteigumu Velgai Vītolai, jo viņu apsveikt bija ieradusies mazā meitiņa Šarlote, kura sveica savu māmiņu ar dzejoli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sirsnīgās sarunās un ar dziesmām tika iztaujātas Ira un Rūta par muzikālo dzīvi, par mātes un meitas attiecībām. Ira Krauja – Dūduma savulaik bijusi populārā ansambļa Modo soliste, tagad viņa vada bērnu vokālos ansambļus un Mārupes kultūras namu.

Rūta Dūduma ir viena no vokālās grupas Framest lieliskā piecinieka, veido solokarjeru un darbojas dažādos muzikālajos projektos. Viņas ir mamma un meita, abas kopā dzied ikdienā un arī kopā uz skatuves, vārdu sakot – viņas dzīvo ar mūziku sirdīs.

Aizkustinošus brīžus raidījumā ar skatītājiem izdzīvos Velga Vītola-Amantova un Juris Hiršs.

Foto

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl