Komentāri

Šodien visā Latvijā tiek svinēta viena no sirsnīgākajām gada dienām – Mātes diena. Tajā īpašus apsveikumus savām māmiņām sarūpējuši ne vien mazie ķipari, bet nu jau krietni paaugušies bērni. Viens no tiem – Dailes teātra aktieris, seriāla UgunsGrēks zvaigzne Gints Andžāns.

LNT brokastu īpašajā Mātes dienas raidījumā Gints Andžāns kopā ar savu mammu Guntu dalījās savās spilgtākajās bērnības dienu atmiņās, kā arī neskopojās ar laba vēlējumiem un komplimentiem savai mammai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā smej pats aktieris, tā nemaz nav, ka viņa mamma nebūtu ietekmējusi viņa profesijas izvēli, jo, redz, jau agrā bērnībā, zīdaiņa vecumā, Gints kļuvis par reklāmas seju vecāku ražotajam pārnēsājamajam bērnu sēdeklītim.

Video

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl