VIDEO: Transleitera nežēlastībā kritis Dons

5 komentāri

Muzikālo jokdaru duets Transleiteris nāk klājā ar sensacionālu video, kurā populārais mūziķis Dons savu hitu Signāls izpilda akustiskā versijā. ”Dzīvāks par Dzīvo,” akcentē Transleiteris.

”Arī mūziķiem šad tad patīk improvizēt. Mūsu rīcībā ir nonācis ekskluzīvi rets materiāls no kādas uzstāšanās, kurā mūziķis Dons izpildīja līdz šim nedzirdētu aranžiju savai populārajai dziesmai Signāls, ko papildina virtuoza ukuleles spēle. Nesaprotam, kā šis jau agrāk nav guvis plašu popularitāti!” duets Transleiteris pauž sociālajos tīklos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaidrības labad gan jāmin, ka šajā video iemūžinātā dziesma tapusi tādā pašā manierē kā visi Transleitera garadarbi – ”uzdziedot pa virsu” dziesmas oriģinālversijai.

Skaties video!

Jau ziņojām, ka popularitātes virsotnē esošais mūziķis Dons pirms īsa laika ziņoja, ka pieņēmis lēmumu uz laiku pamest skatuves gaitas. Augusta beigās mūziķis fanus pulcēja trīs koncertos Dzintaru koncertzālē.

Skaties foto!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl