VIDEO: ”Positivus” festivāls Elijas Goldingas acīm

3 komentāri

Par 2017. gada ”Positivus” vienu no labākajiem šoviem lielākā daļa apmeklētāju sauc Elijas Goldingas uzstāšanos – māksliniece satricināja Salacgrīvu ar muzikāli un vizuāli apburošu performanci. Arī pašai māksliniecei paticis uzstāties Latvijā – zvaigzne savā ”Instagram” profilā ievietojusi īpašu video, kurā iemūžinātas viņas atmiņas par ”Positivus”.

Kamēr Goldingas fani pirmdienā pēc festivāla steidz dalīties emocijās par lieliskajiem brīžiem, ko sagādājusi zvaigzne, pati māksliniece ”Instagram” ievietojusi video, kurā iemūžināti brīži no viņas viesošanās Latvijā – sākot ar braucienu uz Salacgrīvu, beidzot ar skatiem uz publiku koncerta laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zvaigzne ceļu uz Salacgrīvu mērojusi ar busiņu, priecājoties par Latvijas dabas skatiem un pludmalē vērojusi saulrietu.

Positivus captured by @cleggdrums

A post shared by elliegoulding (@elliegoulding) on

Apmeklētājiem video ir iespēja apskatīt, kā festivāls izskatījās Elijas acīm un cik fantastisks skats uz pūli pavērās no skatuves puses.

Foto: Elija Goldinga uz “Positivus” skatuves

TOP komentāri

  • Zanda
    +3 +3 0

    Zanda

    Joprojām dzīvoju atmiņās par koncertu! Video super, sireāla sajūta, ka Elija turpat blakus staigājusi :)
  • Marta
  • Annija

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl