VIDEO: kā LNT kolēģi Kristapu Tālbergu ēterā mulsināja

Komentāri

LNT rīta raidījumā 900 Sekundes allaž valda rosība un jautrs prāts. TV personības prasmīgi ne vien izklāsta svarīgākos notikumus Latvijā un pasaulē, bet arī palīdz radīt labu garastāvokli gan kolēģiem, gan skatītājiem.

Šā rīta 900 Sekundēs kolēģi uzslavēja LNT laika ziņu moderatoru Kristapu Tālbergu, kurš nesen nolēmis atgriezties mūzikas industrijā ar jaunu muzikālo apvienību Irving Ark.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mazliet sakautrējies, Tālbergs kopā ar kolēģiem noklausījās paša iedziedātās kompozīcijas fragmentu.

VIDEO

Pirms aptuveni diviem gadiem aizsākās savstarpēja sarakste un muzikālo domu apmaiņa starp Kristapu Tālbergu un Mārci Jukumsonu-Jukumnieku, kurš tobrīd studēja mūziku Londonā. Šīs komunikācijas rezultātā tapa Irving Ark kodols, kam organiski pievienojās pārējie grupas dalībnieki – Kaspars Niklasons, Krišjānis Bremšs un Sandris Šīrants.

Šā gada vasarā Irving Ark kopā ar producentu Kristoferu Harrisu (Lielbritānija) uzsāka darbu ierakstu studijā Rīgā. Kristofers Harriss ir piedalījies Bear’s Den, Matthew & The Atlas, Smoke Fairies un citu Communion Records albumu tapšanā. Jaunais britu producents 2015. gadā ar grupas Bear’s Den albumu Islands tika nominēts prestižajai The Ivors mūzikas balvai Lielbritānijā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl