VIDEO: cik Latvijas slavenībām patiesībā piemēroti ir viņu suņi?

Komentāri

Suņu modes kritiķu redzeslokā nonācis Valsts pirmais suns un citi Latvijas slavenie četrkājaiņi.

Ekskluzīvu suņu apģērbu un aksesuāru pārzinātāja, modeles Diānas Kubasovas mamma Ilva Kubasova pati ir desmit čivauvu saimniece. Katram no saviem sunīšiem Ilva ir sagatavojusi apģērbu komplektus visiem gadalaikiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Raidījumā Bez Tabu Dzīves smalkumi I. Kubasova un Latvijas Kinoloģiskās federācijas prezidente Vija Klučniece vērtē pašmāju slavenību četrkājainos draugus.

Kā pirmo eksperti izvēlējās komentēt valsts pirmo suni – Latvijas Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa vācu aitu suni Rimini.

Tas ir darba suns, apveltīts ar visaugstāko intelektu savu sugas brāļu vidū, bet tas ir suns, ar kuru ir daudz jānodarbojas, vērtē V. Klučniece.

Raidījuma Superbingo vadītājs Armands Simsons lepojas ar savu garspalvaino Velsas korgiju. Lai arī izmērā neliels, tomēr “tas ir viens kārtīgs suns, kas pielīdzināms vācu aitu sunim, tikai uz īsākām kājiņām,” teic I. Kubasova. Tas ir ļoti labs sargs, lielisks aitu, govju gans.

Dziedātājai Olgai Rajeckai mājas mīlulis Bruno nav šķirnes suns, bet dziedātājs Intars Busulis savu četrkājaino draugu izvēlējies līdzīgu krāsainajam Boloņas sunim. Dziedātāja Samanta Tīna ar savu čivauvu vārdā Skarabejs dzīvo kopā jau četrus gadus.

“Čivauva ir mazs suns ar ļoti lielu, drosmīgu dvēseli, ārkārtīgi rotaļīgs, ļoti pašpārliecināts, ļoti labi ziņo par svešiniekiem,” teic V, Klučniece.

Dziedātāja Liene Greifāne izvēlējusies Jorkšīras terjeru, kas, pēc ekspertu domām, viņai ir ļoti piemērots.

Abas ekspertes slavenību izvēli vērtē pozitīvi un uzskata, ka cilvēki suņus izvēlas pēc savas līdzības.

Vairāk skaties video!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl