VIDEO: Adele, vizinoties auto, uzdzied Spice Girls hitu un pat uzrepo

Komentāri

Tādu Adeli vēl nebūsi redzējis.

Daudziem talantīgā dziedātāja Adele saistās vien ar smeldzīgām mīlas balādēm, tāpēc nav nekāds brīnums, ka šis video nācis kā zibens spēriens no skaidrām debesīm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jautrā intervijā, kas, starp citu, notiek automašīnā, Adele atklāj savi atraktīvo pusi – viņa joko, dzied līdzi savas bērnības mīļākajām dziesmām, kā arī uzrepo.

Savus līdzšinējos albumus dziedātāja nosaukusi pavisam vienkārši – ar ciparu, cik viņai albuma izdošanas brīdī ir gadu. Pēc trešā albuma gan viņa tā vairs nedarīšot. Uz ko gan viņas intervētājs Džeimss Kordens atbild: “Žēl. Es gribētu piedzīvot albumu 77, piemēram,” viņš nosmej.

Video

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl