Video: Adele Glastonberijas festivālā šokē fanus un sanikno BBC

2 komentāri

Pasaulslavenā dziedātāja Adele pagājušajā nedēļā kāpa uz Glastonberijas festivāla skatuves, lai sniegtu pusotru stundu garu priekšnesumu festivāla apmeklētājiem. Nu mākslinieces uzvedība uz skatuves kļuvusi par interneta sensāciju.

Lai arī uzstāšanās laikā Adele atzina, ka BBC viņu brīdinājuši par viņai raksturīgo necenzētas leksikas izmantošanu, tas talantīgo mākslinieci neatturēja no lamuvārdu izmantošanas arī uz Glastonberijas festivāla skatuves.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

90 minūšu garās uzstāšanās laikā dziedātāja pamanījās 33 (!) reizes nolamāties. Par to nav sajūsmā raidorganizācijas pārstāvji, kuri 28 gadus vecās mūziķes uzstāšanos tiešraidē pārraidīja ēterā miljonu cilvēku auditorijai.

Video

TOP komentāri

  • lol
    0 0 0

    lol

    Tomēr, šīs "mērkaķu valodas" nezināšana, aprobežo tavu spēju uztvert un saprast lietas, kas varbūt varētu ieviest vismaz kaut kādus viedokļus, mūsu aprobežotajā zemē, bet 50+ nekad to nesapratīs un arī nomirs, savos laukos, ar aliņu padusē. Vēl čīkstuļi raud par to cik viss šeit vienmēr ir slitki, bet neko darīt negrib. Nav jau arī nekāds brīnums..
  • DAINIS

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl