Komentāri

23. oktobrī klubā Pulkvedim neviens neraksta, Peldu ielā 26, Vecrīgā, jazz/funk apvienība Very Cool People (VCP) uzstāsies kopā ar dziedātāju Evilenu Protektori no grupas Pieneņu Vīns. Koncerts būs veltīts 1970. gadu fanka mūzikas leģendārajai grupai Funkadelic/Parliament.

Šis būs otrais koncerts pasākumu ciklā Funkology, kas notiek katru mēnesi klubā Pulkvedim neviens neraksta, ansamblim Very Cool People uzstājoties kopā ar viesmāksliniekiem. Katrs no pasākumiem ir veltīts kādai fanka mūzikas leģendai. Gaidāmajā koncertā VCP un Evilena Protektore izpildīs dziesmas no grupas Funkadelic repertuāra.

”Katram no šiem pasākumiem notiek nopietna gatavošanās – pirmkārt, klausāmies neskaitāmus mākslinieku mūzikas ierakstus, skatāmies video koncertierakstus, atlasām tieši tās kompozīcijas, kas mums un viesim šķiet piemērotas katrā no koncertiem. Otrkārt, mācāmies atlasīto materiālu, rakstām notis, pēc ierakstiem mācāmies katrs sava instrumenta partijas. Treškārt, pāraranžējam izvēlētās dziesmas, lai tās labi skanētu kopā ar viesi. Gatavošanās notiek visa mēneša garumā, līdz ar to jau pēc pirmā Funkology koncerta nospēlēšanas sākām gatavoties nākamajam,” radošo procesu skaidro VCP.

Pirmais Funkology koncerts tika veltīts fanka grupai The Meters, kur VCP muzicēja kopā ar dziedātāju Kristīni Prauliņu.

Nākamajos koncertos būs dzirdami VCP un viesu veltījumi fanka mūzikas krusttēvam Džeimsam Braunam, leģendārajam dziedātājam Prinsam, komponistam un pianistam Stīvijam Vonderam, enerģētiskajiem Tower of Power, kā arī citiem.

Ceturtdienas koncerta sākums plkst. 21.00, ieeja bez maksas.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl