Vasaras festivālu sezonu atklās Borderrock Valkā

Komentāri
Vasaras festivālu sezonu atklās Borderrock Valkā
Toms Grēviņš. Foto: LETA

5. un 6. jūnijā Valkas un Valgas pilsētas svētkos Valkas brīvdabas estrādē notiks Igaunijas un Latvijas kopīgi organizētais mūzikas festivāls Borderrock jeb Robežroks, informē Valkas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Brūvere.

Arī šogad akcents likts uz klasiskajām roka stila grupām. Latviju festivālā pārstāvēs leģendārā Jumprava, The Sound Poets, All Day Long, PND, Inokentijs Mārpls. Festivālā uzstāsies arī Vennaskond no Igaunijas un citas grupas.

Darbosies elektroniskās mūzikas telts ar Toma Grēviņa trakā tehno DJ setu, We Are Not Afraid u.c. “Tā būs iespēja izprast, ka roks ir brīvība izpausties un būt tajā atmosfērā, kas tobrīd atbilst iekšējai sajūtai,” stāsta viens no festivāla organizatoriem un grupas Mary Jane līderis Ernests Lībietis.

Biļetes iepriekšpārdošanā būs iespējams iegādāties visās Biļešu servisa kasēs un bilesuserviss.lv. Biļetes cena uz abām festivāla dienām: 12 eiro (iepriekšpārdošanā), 15 eiro festivāla dienā, 10 eiro (katram – vismaz 10 cilvēku grupai), 30 eiro (ģimenes biļete); vienai festivāla dienai: 7 eiro (iepriekšpārdošanā), 10 eiro festivāla dienā, 5 eiro (katram – vismaz 10 cilvēku grupai), 20 eiro (ģimenes biļete). Pensionāriem 5 eiro, bērniem līdz 12 gadiem ieeja bezmaksas. Būs arī telšu pilsētiņa – 2 eiro par teltsvietu, bet automobiļa novietošana pasākuma teritorijā – 5 eiro.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl