Valentīndienā Rīgā uzstāsies skandāliste no grupas t.A.T.u

Komentāri
Valentīndienā Rīgā uzstāsies skandāliste no grupas t.A.T.u
Foto: Scanpix

Valentīndienā, 14. februārī, Arēna Rīga kļūs par pilsētas lielāko deju grīdu, kur norisināsies nepārtraukts trīs stundu mūzikas maratons. Tajā savu dalību apstiprinājuši Jūlija Volkova no skandalozās grupas t.A.T.u”, grupa Bratya Grim (Братья Грим), Angina (Ангина), Detsl (Децл), grupa Virus (Вирус) un Šura (Шура).

Superdiskotēka sevī iemiesos labākās deju mūzikas pasākumu tradīcijās: kvalitatīva skaņa, mūzika un gaismas, 2000. gadu nozīmīgākie izpildītāji un hīti, kas iedvesmoja miljoniem klausītāju. Nas ne dogonyat! (Нас не догонят!), Resnitsi (Ресницы), Otshumeli letnie dozhdi (Отшумели летние дожди), Ruchki (Ручки) – šīs dziesmas pabijušas dažādu valstu hitparādēs un ieguvušas neskaitāmus muzikālus apbalvojumus. Tās izskanēs vēlreiz, lai ļautu izbaudīt bezrūpīgo jaunības atmosfēru, ballēties līdz rītausmai un atcerēties savu pirmo mīlestību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jūlija Volkova Krievijas muzikālajā arēnā parādījās 2000. gada nogalē skandalozā dueta t.A.T.u sastāvā. Popularitāti grupa guva tūlītēji un pārliecinoši: 2001. gadā iznākušais debijas albums 200 Po Vstrechnoy (200 по встречной) kļuva par pārdotāko albumu Krievijas popmūzikas vēsturē un grupas pirmais starptautiskais singls All The Things She Said / (Я сошла с ума) – par vienu no veiksmīgākajām 2002. gada dziesmām, izlaužoties līdz svarīgāko topu pirmajām vietām visā pasaulē. Viens otram pievienojās dažādi muzikālie apbalvojumi, un diski no veikalu plauktiem tika izķerti uzreiz pēc to parādīšanās.

t.A.T.u (Taтy) ir pirmā un vienīgā krievu grupa, kam starptautiskā ierakstu industrijas apvienība IFPI piešķīrusi Gada globālā izpildītāja titulu, kas katru gadu tiek piešķirts mūziķim vai mūziķu apvienībai ar visaugstākajiem ierakstu pārdošanas rādītājiem.

14. februārī notiekošajā Rīgas superdiskotēkā Jūlija Volkova uzstāsies pirmo reizi pēc desmit gadiem – iepriekšējo reizi pie mums viņa koncertēja t.A.T.u (Taтy) sastāvā 2006. gadā.

Foto

Lasi vēl