Vaira vasaras beigās tiks pie trešā mazbērna

Komentāri
Vaira vasaras beigās tiks pie trešā mazbērna
Foto: LETA

Eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas (77) un Imanta Freiberga (77) dēls Kārlis Freibergs (51) un viņa sieva māksliniece Linda Freiberga (38) ir otrā bērniņa gaidībās, raksta žurnāls Kas Jauns. Atvase pasaulē nāks vasaras nogalē.

”Mēs bijām atvērti dzīvībai, un es priecāšos par jebko – vai tā būs viena meita, vai dēls,” saka laimīgais tētis Kārlis.

Bērniņš pieteicies decembrī, kad Kārlis nosvinēja 51. gadu dzimšanas dienu, bet ziņu par ģimenes pieaugumu vecāki uzzinājuši tikai šā gada sākumā. Tolaik ģimene bija devusies atpūsties uz Dominikānas Republiku. ”Turpat no Dominikānas uzrakstījām e-pasta vēstules draugiem, tostarp, arī, protams, maniem vecākiem, kurā ar prieku pavēstījām par gaidāmo ģimenes pieaugumu. Virsraksts bija tāds: Gaidām vēl vienu bērniņu!” Visi ļoti priecājās par jauno vēsti,” žurnālam Kas Jauns atklāj Kārlis.

Kārļa un Lindas ģimenē jau aug divus gadus veca meitiņa Alise, kura priecājas, ka pēc dažiem mēnešiem kļūs par vecāko māsu. ”Linda Alisi vakaros aizvien mēdza zīdīt ar krūti, un, kad uzzinājām, ka gaidāms vēl viens bērniņš, sieva meitai skaidroja, ka pieniņu vairs nevarēs dzert, jo tas tagad jātaupa gaidāmajam brālītim vai māsiņai. Alise jaunumus ļoti labi uztvēra un ik pa laikam glauda māmiņas puncīti,” stāsta Kārlis.

Pagaidām vecāki vēl nezina gaidāmā mazulīša dzimumu, tādēļ vārds vēl netiek domāts, jo, sagaidot pāra pirmdzimto, iepriekš iecerētais vārds tika noraidīts. ”Kad gaidījām pirmo meitu, gribēju, lai viņu sauc par Austriņu, taču, kad mazulīte piedzima, sapratām, ka šis vārds viņai nepiestāv,” stāsta Kārlis. Meitai piedzimstot, Linda, ieraugot mazulīti, sapratusi, ka viņu jāsauc par Alisi.

Alise ir viena no diviem Vairas Vīķes-Freibergas un Imanta Freiberga mazbērniem. Viņu meita Indra Freiberga audzina četrarpus gadus veco dēlu Ivaru.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl