Vai superzvaigzne Bejonse Noulza savai māsai patiesībā ir māte?

Komentāri
Vai superzvaigzne Bejonse Noulza savai māsai patiesībā ir māte?
Foto: Scanpix/REUTERS

Popzvaigznes Bejonses tēvs un viņas bijušais menedžeris Metjū Noulzs atklājis, – dziedātāja slēpj savu īsto vecumu, raksta žurnāls Privātā Dzīve.

Leģendas par to, ka dziedātāja slēpj savu īsto vecumu, stāsta jau vairākus gadus. Esot pat redzēta viņas dzimšanas apliecība, kur par pasaulē nākšanas gadu minēts 1974. gads. Tas savukārt novedis pie sazvērestības teorijas, ka Bejonses jaunākā māsa Solanža nemaz nav viņas māsa, bet… tīnes gados piedzimusī meita. Un savu īsto vecumu zvaigzne slēpjot tieši tāpēc, raksta Privātā Dzīve. Tā nu sazvērestību mīļotāji uzskata: Bejonse par māti kļuvusi jau 12 vai 13 gadu vecumā, un tagad ir jau vecmāmiņa, jo Solanžai ir 11 gadus vecs bērns.

Savukārt tētis nupat kādā intervijā izpļāpājies, ka viņa ar Pinku un Ašeru esot vienā vecumā, jo agrāk šie “vienaudži” bijuši konkurenti. Tā kā Pinkai jau ir 36, bet Ašeram – 37 gadi, līdz šim par 34 gadus vecu uzskatītā Bejonse ir nedaudz vecāka, kā stāsta.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl