Komentāri
Uzliec likmi par to, vai Keitija Perija parādīs krūtis Super Bowl uzstāšanās laikā
Foto: LETA

Tuvojas februāris, kas nozīmē – drīz klāt būs arī amerikāņu futbola superfināls jeb Super Bowl, kur viena no māksliniecēm, kas uzstāsies, ir Keitija Perija. Pateicoties azartspēļu mājas lapai BetOnline, visiem interesentiem ir iespēja uzlikt likmi par to, vai Keitija Perija savas uzstāšanās laikā parādīs krūtis, raksta Idolator.

Kādas ir iespējas, jautās interesenti! Ja dīva savas krūtis neparādīs, iespēja laimēt ir $3,50, bet, ja tas tomēr notiek, tas, kurš ir uzlicis par to, diezgan ātri un viegli ticis stāvi bagāts. Viņa savu uzstāšanos Super Bowl laikā bieži popularizē Instagram kontā. Taču, ja vēlies tikt pie brangas summiņas, varbūt ir vērts

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl