Komentāri
Uz vispasaules skaistuļu konkursu Londonā devusies arī latviete
Foto no Mis Latvija arhīva

Skaistumkonkursa Mis Pasaule 2014 (Miss World 2014) finālā svētdien, 14. decembrī, Excel izstāžu hallē Londonā par skaistumkaralienes kroni cīnīsies arī Latvijas pārstāve Liliana Garkalne, informē aģentūras Mis Latvia direktore Inta Fogele.

Par pasaulē skaistākās neprecētās sievietes godu Londonā sacentīsies vēl 122 skaistuma karalienes, kuras arī ir savu valstu nacionālo konkursu uzvarētājas. Konkursa finālu vadīs Miss World 2013 titula īpašniece Megana Jonga un aktieri Tims Vincents un Frankijs Cena.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rēzekniete Liliana Garkalne studē politikas zinātni Latvijas Universitātē un iegūtās zināšanas izmantojusi, strādājot Rēzeknes pilsētas domē. Rēzeknē L. Garkalne ir pazīstama kā labdarības pasākumu organizētāja.

2012. gadā Liliana Garkalne uzvarēja konkursā Mis Rēzekne un Mis Latvija, kā arī piedalījās starptautiskajā skaistuma konkursā Taizemē Supermodel International.

Starptautiskajā konkursā Latvijas pārstāves nacionālo kostīmu un vakarkleitu veidojusi dizainere Agnese Eiduka, kura pati ir Mis Latvija 2003 titula ieguvēja un nesen atgriezusies no līgavu konkursa Miss Bride 2014 Ķīnā.

Lasi vēl