Komentāri
Urban Soulz īpašais viesis – producents Kontext/ Dissident no Krievijas
Publicitātes foto

Piektdien, 23. janvārī, Vecrīgas klubā Depo noritēs šī gada pirmais pasākums Urban Soulz pasākumu sērijā. Kā vakara galvenais viesis ar divkāršu priekšnesumu uzstāsies Eiropā panākumus un atzinību guvušais avant-garde elektroniskās mūzikas producents – Kontext/ Dissident no Krievijas, informē pasākuma rīkotāju pārstāve Jurita Krūma.

Avant-garde elektroniskās mūzikas producents Staņislavs Sevosjanihins plašākam mūzikas klausītāju lokam pazīstams ar saviem diviem projektiem Kontext un Dissident. Ar segvārdu Dissident mākslinieks producē un spēlē drum’n’bass žanra mūziku intelligent, drumfunk un citu apakšžanru noskaņās. Savukārt kā Kontext viņš plaši pazīstams ar eksperimentālas ievirzes ierakstiem, caurvijot tos ar dažādu žanru stilistiku – sākot no dubstep un minimal techno, līdz pat žanros neierakstāmai elektronikai.

Publicitātes foto

Slava un popularitāte nekad nav bijusi Staņislava Sevosjanihina pašmērķis, taču pēdējo 10 gadu laikā mūziķis ir kļuvis par vienu no interesantākajiem Krievijas māksliniekiem, kura galvenais ierocis ir drum’n’bass un lauzto ritmu mūzika. Savus ierakstus izdevis sadarbībā ar tādām mūzikas izdevniecībām kā Hospital Records, TAM, Renegade Hardware, Kos.Mos.Music, Absys Records u.c.

23. janvāra pasākumam Staņislavs Sevosjanihins abām kluba Depo skatuvēm gatavo vērienīgu programmu, kurā uzstāsies gan kā Dissident, gan kā Kontext. Klausītāji varēs baudīt gan ātrus deju ritmus, gan noskaņās dziļāku ceļojumu elektroniskās skaņkārtās. Noklausīties Kontext/Dissident ierakstus un vairāk par mākslinieku iespējams uzzināt, apmeklējot viņa projektu muzikālos profilus soundcloud.com/kontext un mixcloud.com/dissident.

Kā informē J. Krūma, pasākumā par daudzveidīgu augstas kvalitātes elektronisko mūziku gādās kā pašmāju, tā ārzemju dīdžeji un producenti. Uz pirmās skatuves līdzās Dissident ar drum&bass, jungle, leftfield, microfunk, drumfunk un halfstep ritmiem apmeklētājus priecēs Slovar, Juritah, Mirror Network, Sairam un Other Spectrum. Savukārt uz otrās skatuves Kontext priekšnesumu ar dub techno, house, techno, bass, grime un dubstep žanru vibrācijām papildinās Judzhen, Mithal, Cute, Heet The Sound, kā arī īpašais viesis no Krievijas – Siprut.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Ieeja pasākumā – no plkst. 21:00. Pasākuma sākums – plkst. 22:00. Atlaide ieejas biļetei, piesakoties pasākuma viesu sarakstā Facebook sociālajā tīklā vai rakstot uz urbansoulz@inbox.lv. Vairāk par pasākumu: facebook.com/events un facebook.com/urbansoulzz

Pasākumu līdzās citiem šīs sērijas notikumiem organizē Urban Soulz – elektroniskās mūzikas entuziasti, dīdžeji un producenti no Rīgas.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl