Komentāri
Ups! Samanta Tīna nespēj atbildēt, kā sauc valsti, uz kuru devusies atvaļinājumā
Foto: Facebook/Samanta Tīna

Gaužām neveiklu situāciju sociālajos tīklos piedzīvojusi dziedātāja Samanta Tīna, kura nu jau vairāk nekā nedēļu bauda atpūtu siltajās zemēs. Tiesa gan, pati māksliniece nespēj definēt – kurās?

Ņemot vērā, ka Samantas Tīnas fani atrodas ne vien Latvijā, bet arī citās Eiropas valstīs, māksliniece nereti izvēlas ierakstus sociālajos tīklos veikt angļu valodā. Tiesa gan, viena no pēdējiem viņai radusies neliela kļūmīte ar valstu nosaukumiem angļu valodā, ko pamanījis dziedātājs Lauris Reiniks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Nu tad kur tu esi? Dominikānas Republikā vai Dominikā? Tās ir divas dažādas valstis,” talantīgajai māksliniecei aizrāda Reiniks. Šī nav pirmā reize, kad Reiniks, kurš angļu valodu izkopis, regulāri viesojoties Amerikas Savienotajās Valstīs, saviem kolēģiem aizrāda pareizrakstības kļūdas šajā svešvalodā.

“Ko es darītu, ja man nebūtu tik gudru kolēģu?” – uz Reinika aizrādījumiem atbild Samanta.

Foto: Samantas Tīnas atvaļinājums

Foto: Samantas Tīnas ceļojumi

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl