Komentāri
Ulvis Grīnvalds karsē dāmu asinis publiskā pasākumā
Foto: Coyote Fly

Pāris dienas pirms 8. marta karstākā Sieviešu dienas ballīte noritēja klubā Coyote Fly. Šajā vakarā par dāmu labsajūtu gādāja seksīgi dejotāji, modeļi un ”iekšālaidēji”, starp viņiem arī šovā Precos ar svešinieku iepazītais fitnesa treneris Ulvis Grīnvalds.

Sarīkojuma Womens bAdroom programmā bija iekļauti vairāki pikanti numuri. Seksīgi dejotāji no Francijas radīja neaizmirstamu emociju gammu, savos šovos iesaistot arī kluba viešņas. Par dāmu uzmanību sacentās arī pašmāju seksīgākie dejotāji MALE Empire NIGHT out SHOW, kuri savu amatu pieslīpējuši Losandželosā, un šī gada festivāla Erots zvaigznes piedāvāja mežonīgu un ārkārtīgi aizraujošu pieredzi trīs deju šovos. Dāmas varēja pamielot acis, arī vērojot atlētisko Regbija kluba Livonia vīriešu apakšveļas modes skati, kas tapusi sadarbībā ar pašmāju zīmolu Viktora Noslēpums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par muzikālo baudījumu parūpējās DJ Gustavito un DJ Markus Riva, kuri bija iejutušies ugunsdzēsēja un policista tēlos. Aiz bāra letes darbojās labākie un seksīgākie Rīgas bārmeņi, ļaujot Coyote Fly meitenēm šo nakti izbaudīt. Dāmas pie ieejas ar Martini welcome dzērienu un zemenēm sagaidīja puskaili modeļi, starp viņiem arī šovā Precos ar svešinieku iepazītais fitnesa treneris Ulvis Grīnvalds.

Foto

”Šim vakaram izvēlējāmies un atlasījām labāko no labākā, lai piepildītu sieviešu visslēptākās un kaislīgākās fantāzijas. Womens bAdroom nakts bija lieliska iespēja satikties ar sen neredzētām draudzenēm un no sirds izbaudīt sieviešu dienai veltīto pasākumu klubā Coyote Fly, jo vīriešiem līdz pat plkst. 01.00  sieviešu paradīzē ieeja bija liegta. Pasākums bija plaši apmeklēts un visas biļetes tika izpārdotas jau divas nedēļas pirms paša pasākuma,” atklāj kluba pārstāvji.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl